fbpx

Вийшов тизер телесеріалу від Amazon “Володар перснів: Персні сили”

Вийшов тизер телесеріалу від Amazon “Володар перснів: Персні сили”

Amazon презентував тизер телесеріалу “Володар перснів: Персні сили” (The Lord of the Rings: The Rings of Power). Прем’єра телесеріалу відбудеться 2 вересня 2022 року. 

Дія цієї епічної драми відбувається за тисячі років до подій Дж. Р. Р. Толкіна “Хоббіт” та “Володар перснів”. Стрічка перенесе глядачів у епоху, в якій були створені великі сили, королівства прославились та занепали, фантастичні герої пройшли випробування, надія висіла на найтоншій нитці та найбільший лиходій, який коли-небудь випливав з-під пера Толкіна, загрожував покрити весь світ темрявою.  

У відео розповідається про походження перснів влади, які дісталися різним народам Середзем’я: “Три персня – для ельфійських королів, що під небесами, сім – для гномів з кам’яних холів, дев’ять – для смертних людей, приречених на смерть, один – для Темного лорда на темному троні”. 

Перший сезон буде складатися із 8 епізодів. Всього сезонів буде п’ять. 

Бюджет першого сезону телесеріалу від Amazon є найбільшим в історії кінематографу і складає 465 млн доларів. Зйомки почалися в 2019 році і не припинялися, незважаючи на пандемію коронавірусу. 

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59