fbpx

Вийшов офіційний трейлер 4 сезону серіалу “Дивовижна місіс Мейзел”

Вийшов офіційний трейлер 4 сезону серіалу “Дивовижна місіс Мейзел”

У понеділок Prime Video опублікувало новий трейлер 4 сезону серіалу “Дивовижна місіс Мейзел” та оголосило точну дату випуску прем’єри – 18 лютого 2022 р.

“Це 1960-ті роки та зміни в повітрі. Прагнучи відточити свою гру, Мідж (Рейчел Броснаген) робить виступ із повною творчою свободою”, – йдеться в описі до нового сезону. “Але її відданість своєму ремеслу створює прірву між нею та родиною і друзями навколо неї”.

“Ви знаєте, що в мені чудово? Це коли я – я”, – говорить вона менеджеру Сьюзі Майерсон (Алекс Борштейн). “Кожне шоу я буду говорити саме те, що в мене на думці”.

Шанувальники серіалу зачекалися на продовження, оскільки його зйомкам завадила пандемія коронавірусу, тому роботу розпочали лише в січні 2021 року в Нью-Йорку. 

Серіал розповідає про домогосподарку Міріам Мейзель, від якої пішов чоловік. Засмучена Мідж напивається і йде до клубу, де її чоловік раніше невдало пробував себе як стендапер, а Мідж його всіляко в цьому підтримувала. Її імпровізована промова несподівано знаходить відгук у глядачів, і Мідж починається нове життя на сцені. 

Вийшов офіційний трейлер 4 сезону серіалу “Дивовижна місіс Мейзел” 1

Серіал отримав понад 20 нагород премії “Еммі” та дві нагороди “Золотий глобус”. Загалом шоу здобуло 81 нагороду та 157 номінацій найрізноманітніших премій, частина з них – дісталися дизайнерам костюмів. Серіал виділяється ефектним модним вбранням, яке змінює головна героїня Мідж.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59