fbpx

Вупі Голдберг відсторонили на два тижні від участі у телешоу за висловлювання про Голокост

Вупі Голдберг відсторонили на два тижні від участі у телешоу за висловлювання про Голокост

Американську актрису та телеведучу Вупі Голдберг відсторонили від участі у ток-шоу The View на каналі ABC.

В одному з випусків шоу актриса заявила, що Голокост «не пов’язаний із расою». «Давайте говорити чесно. Голокост не стосується расових питань. Ні, це не про расу. Справа в нелюдяності одних стосовно інших», – сказала Голдберг. Це висловлювання обурило багатьох телеглядачів і спричинило скандал.

Вупі Голдберг відсторонили на два тижні від участі у телешоу за висловлювання про Голокост 1

Через кілька годин після виходу шоу на екрани, Вупі Голдберг вибачилася. «У сьогоднішній програмі я сказала, що Голокост не про расу, а про нелюдське ставлення одних людей до інших. Я мала сказати, що це і про те, і про інше», – написала вона в Twitter.

Після скандалу, що розгорівся через слова акторки, президент ABC News Кіп Годвін прийняла рішення відсторонити Голдберг на два тижні від участі в ток-шоу «The View». «Я відстороняю Вупі Голдберг на два тижні за її помилкові коментарі. Хоч Вупі вибачилася, я попросила її взяти час подумати і усвідомити вплив її коментарів. Вся організація ABC News висловлює солідарність з нашими єврейськими колегами, друзями, сім’ями та спільнотами» – написала Годвін у Twitter.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59