fbpx

Все в ваших руках: як високі рукавички стали головним аксесуаром року

Все в ваших руках: як високі рукавички стали головним аксесуаром року

Цієї зими годі сподіватись на власну стійкість до холоду та ризикувати здоров’ям заради фотогенічності легких тканин взимку. Тим більше, що є тенденції, які зігріють вас не гірше, ніж глінтвейн або долоні коханого – високі рукавички, що стали за цей рік особливим аксесуаром в шафі. 

Журнал Vogue знайшов цікаве пояснення цьому у статті про те, як за більш ніж століття,  протягом якого він висвітлює світові тренди, на моду впливають кризи та суспільні настрої. Так, у військовий час 40-х років, редактори радили читачкам дозволити собі носити квіткові візерунки та вуаль, у буремні 60-ті – черевики для танців «Go-Go» та міні-спідниці, а одразу після трагедії в США 9/11 в моду увійшли культові it-bags. 

Все в ваших руках: як високі рукавички стали головним аксесуаром року 1

Не дивно, що таке потужне явище, як Covid-19 сьогодні, теж мав би залишити якісь відбитки на стилі. Так, одним із найпомітніших з них стали аксесуари з урочистого гардеробу, котрий цьогоріч немає куди носити. Тому модниці вправно адаптували їх у повсякденний стиль. Такою деталлю стали, наприклад, opera gloves – високі рукавички, які раніше були доречними для візиту в оперу, на бал чи світський прийом. 

Розповідаємо, як фешн-інфлюенсери позбавили «оперні рукавички» зайвого пафосу та знайшли їм застосування у щоденних виходах.

Поверх рукава пальта

Все в ваших руках: як високі рукавички стали головним аксесуаром року 2

Ніхто не проти носити високі рукавички, які дійсно додають тепла у вітряні дні, але багато хто губиться вже на етапі, коли потрібно їх одягти. Як правильно? А у моді, як відомо, не існує прописних правил. Навпаки, перемагає той, хто елегантно їх порушує. Тому шкіряні високі рукавички можна носити поверх рукава пальта, аби підкреслити тендітність рук. 

Під рукава пальта

Все в ваших руках: як високі рукавички стали головним аксесуаром року 3

Але в залежності від силуету верхнього одягу і вашої фантазії, можна і поекспериментувати зі стайлінгом. Наприклад, максимально підкачати широкий рукав поверх високої по самі плечі рукавички. Такий прийом додасть образу драматизму. 

Statement-рукавички 

Все в ваших руках: як високі рукавички стали головним аксесуаром року 4

Ми вже не раз згадували, як деталі з приставкою «statement», яка в модному контексті означає ефектну річ, що робить своєрідну заяву про свою володарку, перетворюють формальні образи на хіти стрітстайлу. Наприклад, вечірні “оперні рукавички” з оздобленням пір’ям, можуть стати влучним аксесуаром до строгого жакету. 

Рукавички з білою сорочкою 

Все в ваших руках: як високі рукавички стали головним аксесуаром року 5

Ще Джорджіо Армані казав, що біла сорочка – основа будь-якого образу, все інше – другорядне. Як бачимо, модники досі користуються цією формулою та дають класичному базовому одягу нове трактування, поєднавши маскулінну сорочку із зухвалими шкіряними рукавичками. 

Tonal dressing 

Все в ваших руках: як високі рукавички стали головним аксесуаром року 6

Пам’ятаєте, ми розповідали вам, як тренд tonal dressing став одним з рупорів оптимізму цього сезону? Так от, він гармонійно і цікаво поєднується з мікро-трендом у вигляді вечірніх рукавичок, якщо підібрати їх в одному тоні, але не в одному кольорі з рештою образу. 

Мікс стилів 

Все в ваших руках: як високі рукавички стали головним аксесуаром року 7

Вправні дівчата йдуть на більш сміливі кроки і не бояться поєднувати яскраві “оперні рукавички” з кежуал-низом у вигляді шкіряних штанів та ботільонів на підборах та спортивним верхом – олдстайл-бомбером та бейсболкою. Зв’язує лук у єдине ціле несподівано… святкова сумочка у такому ж богемному стилі, як і рукавички. 

Одна рукавичка 

Все в ваших руках: як високі рукавички стали головним аксесуаром року 8

Не знаємо, як ви, а ми в дитинстві ненавиділи рукавички за їхню феноменальну здібність губитися. Тепер це, виявляється, не проблема! Впевнені у собі дівчата демонструють, що й одна рукавичка в образі здатна зробити свою справу! 

Розмаїття барв 

Все в ваших руках: як високі рукавички стали головним аксесуаром року 9

Круто, коли шанувальниці моди не просто слідують новим трендам, а й задають в них нові правила та намагаються обіграти прийом з неочікуваного ракурсу. Так, деякі фешн-гуру підкинули ідею, як тривіальне пальто та брюки можна перетворити на гучний аутфіт, який не залишиться без уваги ані на вулицях модних столиць, ані в стрічці інстаграму. Яскраву тональність образу додають рукавички с квітковим візерунком в комплекті з таким же принтом на топі. 

Прикраси поверх рукавичок 

Все в ваших руках: як високі рукавички стали головним аксесуаром року 10

Ми вже констатували той факт, що карантинні обмеження вплинули, а тому числі, й на традиції носіння прикрас. За твердженням інфлюенсерів, перстні та браслети тепер можна одягати прямісінько на рукавички (навіть, якщо вони одноразові гумові чи целофанові). Менш ексцентричні модники обігрують цю тенденцію по-своєму та більш стримано – наприклад, пропонують носити лаконічний браслет або годинник поверх шкіряних рукавичок. 

З вечірньою сукнею

Все в ваших руках: як високі рукавички стали головним аксесуаром року 11

Ще на початку року, коли пандемія не скасувала звичні червоні хідники світових нагород, деякі зірки дали нове життя ретро-тренду у вигляді високих рукавичок в парі з вечірнім вбранням. Згодом все більше й більше фанатів моди адаптували цю ідею в своїх аутфітах досить різноманітно – хтось обирав нарочито пишні рукавички з візерунками або вишивкою до доволі лаконічного вбрання, а хтось навпаки – довершував вихід у пишній сукні грубими деталями, як шкіряні рукавички, масивний ремінь чи брутальні черевики. Більше того, така «уніформа» міських красунь перекочувала з червоних доріжок на камерні вечірки та просто на вулиці. Тому, чому б не розглянути подібний комплект у якості новорічного вбрання? Не бійтесь, навряд воно буде більш ексцентричним та несподіваним, ніж сам рік. 

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59