fbpx

Володимира Зеленського та народ України номінували на Нобелівську премію миру

Володимира Зеленського та народ України номінували на Нобелівську премію миру

Відповідне звернення європейські політики направили Нобелівському комітету ще 11 березня. Так, політики попросили про повторне відкриття процедури висування кандидатур на Нобелівську премію миру до 31 березня 2022 року, щоб дозволити висування на Нобелівську премію миру президента Зеленського та народу України. 

“У світлі історично безпрецедентних подій ми закликаємо Комітет з Нобелівської премії миру знову відкрити та переглянути процедуру висування кандидатур на Нобелівську премію миру 2022 року. Світ вражений зображеннями війни з України. Мільйони сімей зараз живуть у страху, їхнім будинкам та засобам для існування загрожують бомбардування та загарбницька армія.

Ми є свідками мужності народу України, який вистояв у цій війні, розв’язаній проти нього російською федерацією. Сміливі українські чоловіки та жінки борються за збереження демократії та самоврядування. Від непокірного демократично обраного президента України Володимира Зеленського до людини, котра зі сльозами на очах прощається зі своєю сім’єю, щоб боротися за свою країну, люди по всій Україні повстають, щоб протистояти силам авторитаризму. Ми вважаємо, що зараз час показати народу України, що світ на його боці”, – зазначається у листі. 

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59