fbpx

Володимир Зеленський виступив з промовою на “Греммі”-2022

Володимир Зеленський виступив з промовою на “Греммі”-2022

Минулої ночі в Лас-Вегасі відбулася церемонія нагородження найвпливовішої американської премії “Греммі”. На відміну від “Оскара”, який піддався критиці через те, що приділив мало уваги темі війни в Україні і не дав виступити з онлайн-зверненням президенту України, команда “Греммі” виявилась більш сміливою. Так, Володимиру Зеленському надали слово в рамках церемонії і він звернувся з пронизливою промовою до міжнародної спільноти. 

Володимир Зеленський виступив з промовою на “Греммі”-2022 1

“Що є найсильнішим контрастом до музики? Тиша зруйнованих міст і вбитих людей. Наповніть тишу вашою музикою. Зробіть це сьогодні, щоб розповісти нашу історію. Підтримайте нас, як тільки можете. У будь-який спосіб, тільки не мовчанням…

Українські музиканти носять бронежилети замість смокінгів. Вони співають для поранених у шпиталях, навіть для тих, хто не може їх почути. Але музика все одно прорветься і буде почута”, – йшлося у промові. 

Також вчорашня церемонія запам’яталась глядачам дуетним номером Джона Ледженда та Міки Ньютон, які виконали пісню на підтримку України.  

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59