fbpx

VOGUE Café повертається: ресторан запрошує скуштувати оновлене меню

VOGUE Café повертається: ресторан запрошує скуштувати оновлене меню

Ресторан VOGUE Café, розташований у Fairmont Grand Hotel Kyiv, нарешті готовий знову зустрічати гостей після карантину оновленим меню, сніданками та бізнес-ланчами формату а-ля карт та дарувати хороший настрій. 

Команда закладу попіклувалась про те, аби створити для гостей ще більш комфортну та безпечну фешн-атмосферу, щоб вони могли насолодитись смаком сезонних страв в умовах бездоганного спокою. 

Рекомендації шефа 

VOGUE Café повертається: ресторан запрошує скуштувати оновлене меню 1

В меню представлені страви класичної європейської кухні. Серед рекомендацій шефа: орзо з морепродуктами, паста чотири сири, тартар з лосося, стейк рібай. Команда ресторану вдосконалила формат подачі страв, щоб замовлення готувалися швидше, не більше 15 хвилин. Ресторан працює в а-ля карт режимі: сніданки подаються з 7 до 12, бізнес ланчі з 12 до 17. На ланч можете замовити їжу як комплексно, так і за основним меню. Особлива приватна атмосфера, вишукані страви та живописний вид на Поділ забезпечить бізнес-зустрічам приємний результат. 

Сезонні пропозиції 

Гості також оцінять сезонні позиції: лангустини темпура з томатами, гарбузовий суп з лососем, салат з цукіні і броколі, лосось з соусом тархун та цвітною капустою і запечений сібас з часником.

VOGUE Café повертається: ресторан запрошує скуштувати оновлене меню 2

Вишукані десерти 

Любителям солодкого точно сподобається новий десерт дульче з грушею на основі крем-дульче з молочного шоколаду, доповнений карамельним морозивом і мусом з горіхом пекан, пряною грушею і бобами тонка. Такий неповторний смак можна знайти лише тут. Як і унікальну архівну колекцію журналів VOGUE.

VOGUE Café повертається: ресторан запрошує скуштувати оновлене меню 3

Дотримання правил безпеки 

Команда закладу серйозно підійшла до питання про безпеку гостей і дотримуємося всіх рекомендації наших головних гідів по бізнесу: мережі готелів Accor, куди входить Fairmont Grand Hotel, де розташований ресторан, а також видавничого дому Condé Nast. VOGUE Café працює з дотриманням подвійних стандартів чистоти і локальних санітарних норм. Ми навчили всю нашу команду новим стандартам та підготували їх до відкриття в новому режимі.

VOGUE Café повертається: ресторан запрошує скуштувати оновлене меню 4

Тому в ресторані запроваджені найсуворіші заходи безпеки і дезінфекції: вхід в ресторан здійснюватися через готель, тому гість проходить подвійну перевірку і йому доступні особисті антибактеріальні гелі та маски преміум-якості. Працівники проводять ретельну дезінфекцію столів, встановили таблички з правилами поведінки для персоналу. Крім того, в ресторані реорганізовано простір так, щоб максимально дотримувалася дистанція між гостями та персоналом.

VOGUE Café працює щодня з 7:00 до 22:00.

З питань бронювання звертайтесь за телефоном + 38067 444 80 07 

Більше інформації про VOGUE Café можна знайти на сайті та в Instagram.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59