fbpx

Влада міста в Італії заплатить новим жителям за переїзд

Влада міста в Італії заплатить новим жителям за переїзд

Деякі люди мріють переїхати до іншої країни, але на заваді часто стають різні фактори, серед яких відсутність фінансів, сміливості чи ситуація із Covid-19. Проте влада італійських міст не засмучується і продовжує заманювати нових жителів різними способами.

Раніше цього року збільшити розмір населення, роздаючи бескоштовні домівки, намагалась влада міста Теора на півдні Італії. А тепер схожа пропозиція надійшла із комуни Санто-Стефано-ді-Сессаніо, що розташована в регіоні Абруццо, неподалік від Риму. Наразі тут проживає лише 115 людей і половина з них вже має похилий вік.

Щоб підтримати рідне місто, місцева влада вирішила привабити нових жильців. Тим, хто вирішить переїхати, виділять грант на відкриття власного бізнесу у розмірі 20 тисяч євро. Окрім того їм будуть виплачувати 8 тисяч євро на рік протягом трьох років.

Але є і обов’язкові умови: новий бізнес повинен бути пов’язаним із туризмом чи сферою послуг. Також учасники програми мають прожити в регіоні мінімум 5 років, та влада обіцяє надати житло за невелику плату.

А щоб приєднатись до проекту, потрібно бути громадянином Італії, резидентом Євросоюзу чи мати довгостроковий вид на проживання в ЄС. Надіслати заявку можна до 15 листопада на сайті.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59