fbpx

Vlad Darwin оголосив про збір коштів для українських військових новою піснею

Vlad Darwin оголосив про збір коштів для українських військових новою піснею

Автор та виконавець Влад Дарвін об’єднався з волонтерською організацією Ukraine Alive 2022, щоб допомогти зібрати кошти на 1000 бронежилетів для захисників України. Про початок збору артист оголосив в оригінальний спосіб — випустивши нову пісню «З Україною разом». Новий сингл артист присвятив усім українцям, що роблять спільний вклад у перемогу України у війні з РФ.

Vlad Darwin оголосив про збір коштів для українських військових новою піснею 1

«Цією піснею я хочу допомогти волонтерам Ukraine Alive 2022 зібрати кошти на 1000 бронежилетів для українських воїнів. Якщо вам сподобається пісня, будь ласка, зробіть свій внесок на будь-яку комфортну для вас суму, навіть найменшу!» — просить автор.

Також Vlad Darwin представив лірик відео на пісню «З Україною разом», до якого увійшли кадри хроніки подій в Україні, історичних перемог і досягнень та кадри роботи волонтерів. 

Щодня Влад буде інформувати у своїх соцмережах про збір коштів.

Посилання, щоб зробити внесок на бронежилети: www.liqpay.ua/en/checkout/card/i82752007113

Більше 300 якісних бронежилетів вже передано захисникам України дякуючи донорам та волонтерам Ukraine Alive. Київська волонтерська організація #Ukraine_Alive_2022 працює з перших днів війни в Україні. Вона об’єднала успішних підприємців та їхні команди. 

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59