fbpx

Віртуальну сумку Gucci продали дорожче, ніж реальну

Віртуальну сумку Gucci продали дорожче, ніж реальну

Технології розвиваються дуже швидко і доходить до того, що багато людей інвестують не у існуючі речі, а в цифровий одяг та аксесуари. Під впливом попиту індустрія моди змінюється і навіть такі великі бренди, як Gucci, починають робити акцент на виробах для віртуальної реальності.

На ігровій платформі Roblox з 17 по 31 травня проходить віртуальна виставка «Gucci Garden Experience», організована Gucci спільно с Roblox. На заході геймери можуть купити віртуальні зображення сумок, окулярів, головних уборів та інших аксесуарів. Для цього їм потрібно конвертувати гроші у внутрішньоігрову валюту Robux.

Як не дивно, пропозиція користується попитом і нещодавно стало відомо, що один з гравців придбав віртуальну сумку Gucci Dionysus дорожче, ніж коштує реальна. У бутіку італійського бренду така модель коштує $ 3,400, а її електронна копія була продана за $ 4,115.

Варто зазначити, що така покупка не має ніякої цінності за межами гри Roblox, адже її не можна перепродати. Але для гравців подібні аксесуари мають велике значення, адже такі ексклюзивні речі впливають на репутацію персонажів гри.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59