fbpx

Virgin Galactic розігрує безкоштовний політ в космос

Virgin Galactic розігрує безкоштовний політ в космос

Днями мільярдер Річард Бренсон став першою людиною, яка потрапила у космос на власному літаку, а тепер бізнесмен вирішив подарувати незабутні враження випадковій людині. Серед усіх бажаючих його компанія проводить розіграш двух квитків у космос.

Після свого польоту Бренсон оголосив, що його компанія Virgin Galactic стала партнером платформи зі збору коштів Omaze. Разом вони проводять розіграш, переможець якого здійснить подорож на космічному літаку VSS Unity, на якому літав сам Бренсон.

Заявки приймаються безкоштовно, але можна зробити пожертвування від $5 до $100. Залежно від його розміру ім’я учасника потрапить в лотерею більшу кількість разів, що збільшить шанс на перемогу. До речі всі зібрані кошти будуть передані некомерційній організації Space for Humanity.

Переможець зможе взяти з собою ще одну людину і злетіти над Землею на тому ж самому космоплані VSS Unity серії SpaceShipTwo, на якому літав Бренсон. Також їх чекає екскурсія на приватний космодром «Америка» в штаті Нью-Мексико в супроводі самого мільярдера.

Один учасник лотереї зможе подати максимум 6000 заявок. Їх прийом завершиться 1 вересня, а переможця розіграшу обіцяють оголосити 29 вересня. Учасники космічного польоту повинні бути старше 18 років, їх також попросять підтвердити пройдену вакцинацію від коронавірусу. За попередніми даними, в космос вони відправляться на початку 2022 року після всіх необхідних медичних тестів.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59