fbpx

Віллу, де знімали «Дім Gucci», можна орендувати на Airbnb

Віллу, де знімали «Дім Gucci», можна орендувати на Airbnb

Ефектний будинок, що ми побачимо в одній з найочікуваніших прем’єр цього року, можна орендувати онлайн. А все тому, що ця можливість з‘явилась на сайті Airbnb, де можна знайти найунікальніше житло в різних частинах планети.  

Йдеться про віллу Balbiano — величний палац XVI століття з пишними садами, фресками епохи бароко і позолоченими інтер’єрами, де за сюжетом мешкає старший син засновника модної імперії Гуччіо Гуччі Альдо. Останні роки вілла функціонувала як дорогий готель. Зараз до послуг любителів старовини представлені шість люксів у головній будівлі маєтку, а також можливість скористатися зимовим садом, бібліотекою та басейнами.

Віллу, де знімали «Дім Gucci», можна орендувати на Airbnb 1

До середини XVI століття старовинним маєтком володіла родина Паоло Джовіо, потім тут жив кардинал Толомео Галліо, а наступним господарем став поціновувач мистецтва та колекціонер кардинал Анджело Марія Дуріні. У той час вілла перетворилася на місце зборів вищого світу — тут проходили фестивалі, бали, звані вечері, про які говорила вся Італія.

Віллу, де знімали «Дім Gucci», можна орендувати на Airbnb 2

Забронювати один із найзнаковіших будинків на озері Комо можна буде тільки на одну ніч у березні 2022 року. Доба коштуватиме щасливчику 1000 євро, не включаючи податки та збори. А прийом заявок розпочнеться 6 грудня на офіційному сайті Airbnb.

Віллу, де знімали «Дім Gucci», можна орендувати на Airbnb 3
Віллу, де знімали «Дім Gucci», можна орендувати на Airbnb 4
Віллу, де знімали «Дім Gucci», можна орендувати на Airbnb 5
Читай нас в Google News
Підписатися
23-59