fbpx

Девід та Вікторія Бекхем нададуть гуманітарну допомогу Україні

Девід та Вікторія Бекхем нададуть гуманітарну допомогу Україні

Якщо на початку війни світові зірки підтримували Україну словами, то зараз все більше знаменитостей оголошують про благодійну фінансову допомогу постраждалим від війни, а також українській армії. 

Так, сьогодні футболіст Девід Бекхем та його дружина, дизайнер Вікторія Бекхем, опублікували у своїх акаунтах відео, де Девід звертається до підписників із закликом долучитися до благодійного збору коштів для гуманітарної допомоги українцям. Також спортсмен зазначив, що він та його родина зробили свій внесок на спеціальний рахунок, гроші з якого підуть на найбільш необхідні речі для постраждалих від війни — медикаменти, одяг та облаштування безпечних місць для сімей з дітьми. 

“Матері змушені тікати разом з дітьми. Сім’ї розлучені. Дітей висмикують з ліжок, щоб за одну ніч вони стали біженцями. Оскільки конфлікт в Україні триває вже другий тиждень, потреби сімей загострюються, а 7,5 мільйонів дітей зараз знаходяться під загрозою.

Сьогодні, у Міжнародний жіночий день, мій фонд “7 Fund” для UNICEF закликає надати негайну допомогу для підтримки благополуччя дітей, включаючи медичні товари та безпечні місця для сімей.

Будь ласка, приєднайтеся до мене в підтримці UNICEF і задонадьте стільки, скільки можете. Дякую”, – каже Девід. 

Нагадаємо, раніше фінансову підтримку Україні надали актор Леонрадо Ді Капріо, подружжя Міла Куніс та Ештон Кутчер, модель Джіджі Хадід та письменниця Джоан Роулінг

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59