fbpx

«Війна не має статі»: Андре Тан влаштував українським жінкам один день довоєнного життя

«Війна не має статі»: Андре Тан влаштував українським жінкам один день довоєнного життя

До Дня Незалежності український дизайнер Андре Тан підготував соціальний проєкт «Війна не має статі», щоби показати відвагу звичайної української жінки.

Героїнями спецпроєкту стали сім жінок, які продовжують втримувати на своїх плечах критичну інфраструктуру країни в тилу, поки наші захисники боронять державу від загарбника на фронті.

«Війна не має статі»: Андре Тан влаштував українським жінкам один день довоєнного життя 1
Христина, старша лейтенантка поліції

Вчителька молодших класів, волонтерка, працівниця ЖКГ, фельдшерка-рятувальниця, працівниця поліції, психологиня, полковниця ДСНС — всі вони роблять свою справу та працюють на нашу спільну перемогу, дивуючи мужністю та стійкістю.

«Війна не має статі»: Андре Тан влаштував українським жінкам один день довоєнного життя 2
Олена, вчителька молодших класів

Дизайнер та його команда влаштували для обраних героїнь один день з довоєнного життя. Придумали образи та мейкап, що підкреслюють їхню жіночність та вроду, організували прогулянку визначними місцями столиці та поспілкувались з ними про те, як почалась війна і що змінила та як вони живуть зараз.

«Війна не має статі»: Андре Тан влаштував українським жінкам один день довоєнного життя 3
Оксана, фельдшерка-рятувальниця

«Всім відомо, що українки — найкрасивіші жінки на планеті. А після 24-го лютого увесь світ дізнався, що ми ще й найсміливіша нація, яка гідно відбиває атаки так званої «другої армії світу» і впевнено крокує до перемоги.

«Війна не має статі»: Андре Тан влаштував українським жінкам один день довоєнного життя 4
Світлана, полковиця служби цивільного захисту

В проєкті «Війна не має статі» мені хотілося продемонструвати й інший, «неочевидний фронт», який особисто я бачу кожен день. Простих українських жінок, їхню незламність, щоденний героїзм, з яким вони продовжують виходити на роботу і тим самим роблять можливим функціонування нашої держави в тилу», – розповів Андре Тан.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59