fbpx

Відомі українці взяли участь в арт-проєкті для допомоги дітям-переселенцям

Відомі українці взяли участь в арт-проєкті для допомоги дітям-переселенцям

2 серпня стартував благодійний арт-проєкт #CULTUREMATTERS метою якого є допомога  дітям-переселенцям з окупованих та найбільш обстрілюваних українських міст та територій.

Художник Станіслав Тіунов створив колекцію з 10-ти сюрреалістичних чорно-білих принтів у форматі умисного мінімалізму і дилетантизму. Зображення були перенесені на футболки, а гроші з продажу будуть передані на благодійність.

Відомі українці взяли участь в арт-проєкті для допомоги дітям-переселенцям 1

В ролі селфі-моделей для лукбуку колекції  #CULTUREMATTERS виступили співачка та волонтерка Даша Астафʼєва, виконавець року за версією музичної премії YUNA-2022 Артем Пивоваров, володарка звання Міс Україна-2021 Олександра Яремчук, блогер Андрій Трушковський, кінопродюсер Олексій Гладушевський, популярні телеведучі та волонтери Тімур Мірошниченко, Нікіта Добринін та Андрій Джеджула.

Відомі українці взяли участь в арт-проєкті для допомоги дітям-переселенцям 2

На отримані від продажу кошти будуть закуплені м’які іграшки та ігри для розвитку, саморобки, розмальовки, альбоми з наклейками для 194 дітей-переселенців з Харкова, Кременчука та Маріуполя, що зараз знаходяться у Суботцівській територіальній громаді на Кіровоградщині та перебувають під опікою благодійного фонду «Можемо разом».

Відомі українці взяли участь в арт-проєкті для допомоги дітям-переселенцям 3

«Діти є найчутливішими серед нас, вони найбільше страждають від війни, – розповідає Оксана Гуляєва, директор фонду “Можемо разом”, що  є ініціатором арт-проєкту #CULTUREMATTERS. – Наш фонд у мирний час спрямовує зусилля на розвиток дітей та молоді. Сьогодні, навіть під час війни, діти мають проживати своє дитинство. Ми плануємо на всі виручені гроші закупити для них м’які іграшки та ігри для розвитку, поділки, розмальовки, альбоми з наклейками, щоб зайняти, відволікти та зацікавити їх».

Колекція футболок білого кольору з принтами виставлена на продаж на сторінці проєкту в Instagram, вартість футболки становить 999 грн. Також долучитися до благодійності можна на спеціальній онлайн-платформі для подолання гуманітарної катастрофи, спровокованої воєнними діями росії на території України – http://socialnetwork.mozhemo.fund.

Раніше благодійний фонд «Можемо разом» ініціював збір коштів на 10 000 джгутів-турнікетів для медичного батальйону «Госпітальєри».

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59