fbpx

Відомі українці взяли участь у поетичному арт-проєкті Павла Шилька «Буремні вірші»

Відомі українці взяли участь у поетичному арт-проєкті Павла Шилька «Буремні вірші»

Маша Єфросиніна, Володимир Остапчук, Алла Мазур та Олег Панюта стали першими учасниками поетичного артпроєкту «Буремні вірші» продюсера Павла Шилька. Згодом до арт-проєкту також приєднаються MONATIK, Юлія Саніна, Артем Пивоваров, Ольга Горбачова та інші зірки.

Вони озвучили та «оживили» силою свого голосу вірші молодих та досвідчених українських поетів, які були написані в перші три місяці російської агресії під впливом почуттів, переживань та страждань, завданих війною. Відеовірші були покладені на музику, доповнені асоціативним відеорядом та опубліковані на Youtube. 

На звернення Павла Шилька надіслати свої вірші, написані під час повномасштабної війни в Україні відгукнулися десятки авторів з усіх куточків України. Вірші надходили навіть з міст Європи, де зараз вимушено перебувають багато українських жінок із дітьми. У своїх творах люди розповідають власні історії, виливають душу, діляться потаємним та розказують про пережите під час бомбардувань або евакуації. 

Поштовхом до створення артпроєкту став вірш «Я з тих, хто чекає у черзі до бою», написаний співаком, колегою та товаришем Павла Шилька – Василем Логаєм. Почувши його твір, продюсер вирішив особисто начитати вірш у студії. Режисером першого та усіх наступних за ним відеовіршів став Макс Охрім, якому разом із родиною під вогнем вдалося вирватися зі зруйнованого Ірпеня. Завдяки його неповторному баченню вдалося відтворити глибину буремних часів та «буремних віршів», що увійшли до проєкту.

Сьогодні, коли Україна переживає важкі випробування, віршотерапія та сучасна поезія воєнного часу набуває особливого значення та відіграє важливу роль у психоемоційному здоров’ї нації. Тож арт-проєкт продовжується, а продюсери закликають українців приєднуватися до ініціативи, та надсилати свої роботи на електронну пошту: buremni2022@gmail.com.

За матеріалами пресслужби Агенції PR Batteries.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59