fbpx

Ветеран Том Мур отримав 125 тисяч листівок до 100-річного ювілею

Ветеран Том Мур отримав 125 тисяч листівок до 100-річного ювілею

Британський ветеран Другої світової війни Том Мур прославився своєю благодійною діяльністю за період боротьби з коронавірусом. 

Ветеран Том Мур отримав 125 тисяч листівок до 100-річного ювілею 1

6 квітня 2020 року у віці 99 років Том Мур почав благодійну акцію «Tom’s 100th Birthday Walk For The NHS». Її суть полягала в тому, що чоловік ходив за допомогою ходунків навколо свого саду з метою зробити 100 пішохідних кіл і зібрати 1,000 фунтів стерлінгів до свого столітнього ювілею в рамках благодійної асоціації NHS Charities Together для підтримки Національної служби охорони здоров’я Великобританії.

Ветеран Том Мур отримав 125 тисяч листівок до 100-річного ювілею 2

У такий спосіб Том хотів підтримати і подякувати медпрацівникам за те, що вони поставили його на ноги. Том переніс онкологію та перелом стегнового суглоба.

Натомість Том Мур зібрав неймовірні 29 мільйонів фунтів стерлінгів в рамках своєї акції, ставши справжнім національним героєм.

За цей час про Тома виходили сюжети на телебаченні, і багато співвітчизників палко вболівали за дідуся та всіляко його підтримували. А сьогодні, у день його 100-річчя, Тому надійшло 125 тисяч вітальних листівок з різних куточків країни. Аби розмістити їх, в одній зі шкіл Бедфорда, де проживає Том, для них виділили цілий зал. 

Ветеран Том Мур отримав 125 тисяч листівок до 100-річного ювілею 3
Ветеран Том Мур отримав 125 тисяч листівок до 100-річного ювілею 4

Країна вітає героя не тільки з днем народження, але і з новим званням, тепер він полковник Том Мур. Також його ім’ям хочуть назвати госпіталь.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59