fbpx

Веселка на нігтях: головний тренд домашнього манікюру

Веселка на нігтях: головний тренд домашнього манікюру

За більш як місяць карантину ви напевно вже звикли доглядати за нігтями самостійно, корегувати їхню форму та видаляти кутикулу. Проте, мабуть, ви вже скучили за кольоровим покриттям. І в цьому соцмережі, що диктують карантинні тренди, вас не просто підтримують, а радять повністю відірватись. Дозвольте собі те, чого зазвичай вам не вистачає у звичному житті – яскравих кольорів, фривольності та іронії. Наприклад, веселковий манікюр, який ви самостійно можете зробити, замовивши кольорові лаки в онлайн-магазинах, чудовий привід урізноманітнити свою б’юті-рутину. Дивимось, як це виглядає на практиці. 

Яскрава пастель 

Веселка на нігтях: головний тренд домашнього манікюру 1

Різнокольоровий манікюр – найпростіший спосіб підняти настрій в умовах самоізоляції та не надто дружелюбної квітневої погоди. Навіть якщо раніше ви ніколи не фарбували нігті у яскраво салатовий чи блакитний, зараз саме час переглянути власні консервативні погляди на життя та спробувати бути сміливішою у всьому – від манікюру до професії чи романтичних  побачень (у zoom-форматі). 

Приглушені кольори 

Веселка на нігтях: головний тренд домашнього манікюру 2

Проте, якщо надто яскраві кольори все ж не ваша естетика, можете стартувати варіантом з трохи приглушеними відтінками. Зробіть акцент на незвичну вишукану палітру, схвалену інститутом Pantone – зелений квезаль, цукровий мигдаль, галактичний синій, темний чеддер. 

Кольоровий френч 

Веселка на нігтях: головний тренд домашнього манікюру 3

Якщо ви не любите забагато кольору в принципі, зробіть на колір лише натяк. Елегантним рішенням видається різнокольоровий французький манікюр. Він виглядає не так вибагливо та епатажно, плюс, не вимагає термінової корекції, так як непомітно відростає біля основи. 

Омбре 

Веселка на нігтях: головний тренд домашнього манікюру 4

Розтяжка кольору від світлого до темного знову повернулась в моду. Цієї весни її можна споглядати як у трендах макіяжу, так і у варіаціях декорування пасхальних яєць. На нігтях такий прийом виглядає не менш ефектно, хоча аби зробити такий манікюр, потрібно мати деякі навички «просунутого» рівня. Проте, поки карантин ще у розпалі, а у YouTube є багато навчальних відео, ви маєте час набити руку. 

Натхнення великоднім мистецтвом 

Веселка на нігтях: головний тренд домашнього манікюру 5

Хоча Великдень вже пройшов, святковий дух все ще може урізноманітнити веселковий манікюр. Так, наприклад, “веснянки” з перепелиних яєць можуть стати вдалим референсом для домашнього нейл-арту. 

Промені сонця 

Веселка на нігтях: головний тренд домашнього манікюру 6

Коли сонячний настрій не створює погода, ви можете взяти ситуацію у свої руки. Так, якщо обмежити веселковий манікюр однією кольоровою гамою, він зазвучить зовсім по-новому. Актуальними стали жовтогарячі сонячні відтінки, які можна наносити як в один тон, так і додавати statement-акценти у вигляді покриття у краплинку чи блискіток. 

Полька дот 

Веселка на нігтях: головний тренд домашнього манікюру 7

Використайте вільний на карантині час не тільки для корисних справ, їх ви зможете вписати і в робочий графік. А от відпочити, розслабитись, подуркувати, насолодитись безглуздою прокрастинацією чи впасти в дитинство разом з малечею – ось на це, зізнайтесь, ви можете більше ніколи не знайти час. Тому поки ви вільні від робочого дрес-коду, дайте волю своїй внутрішній дитині, та розмалюйте нігті в різнокольоровий горошок. Не поскупіться розділити це дозвілля з власними дітьми. 

Тай-дай

Веселка на нігтях: головний тренд домашнього манікюру 8

Техніка виварювання кольору тай-дай, родом з 90-х, була проголошена одним з найгучніших трендів літа. І ми б це побачили, якби карантин не заборонив усім модникам світу стрітстайл-виходи. А так плямисте забарвлення знайшло своє втілення хіба у пофарбуванні яєць. Проте найзавзятіші майстрині манікюру дали тай-дай нове дихання – тепер на нігтях. 

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59