fbpx

Versace присвятили колекцію годинників сукні Дженніфер Лопес

Versace присвятили колекцію годинників сукні Дженніфер Лопес

Бренд Versace представив колекцію вишуканих годинників, натхенних легендарною “тропічною” сукнею зі своїх же архівів, у якій співачка Дженніфер Лопес з’явилась на церемонії “Греммі” у 2000 році. 

У вересні 2019-го Джей Ло закрила показ Versace на Міланському тижні моди, продефілювавши в легендарній сукні з тропічним принтом – алюзії на свій культовий вихід на церемонії “Греммі” 2000 року. 

Versace присвятили колекцію годинників сукні Дженніфер Лопес 1

До 20-річного ювілею сукні креативний директор італійського бренду Донателла Версаче підготувала нову версію знаменитої tropical dress. Модель стала настільки популярною, що Versace випустили за її мотивами колекцію наручних годинників Medusa Frame.

Versace присвятили колекцію годинників сукні Дженніфер Лопес 2

Наручний годинник представили в декількох варіантах: на шкіряних ремінцях, металевих браслетах і з додатковим ремінцем-футляром з впізнаваними принтами (всі вони можуть чергуватись). Крім яскравого ремінця-хусточки у годинника є ще одна особливість: його циферблат обрамлений зовнішньою частиною корпусу з нержавіючої сталі, який в чотирьох кутах декорований сталевим 3D-лого.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59