fbpx

Верблюдів виключили з конкурсу краси через ботокс

Верблюдів виключили з конкурсу краси через ботокс

Десятки тварин дискваліфіковані через те, що власники змінюють їх зовнішність за допомогою гормонів, філерів та ботоксу.

Фестиваль короля Абдул-Азіза для верблюдів — щорічне культурне, економічне, спортивне та розважальне свято у Саудівській Аравії під королівським патронатом. Він був заснований в 1999 році групою місцевих бедуїнів, які вирішили провести конкурс на найкрасивішого верблюда. Змагання отримало підтримку від саудівської королівської родини. Через зростаючу популярність його перетворили на фестиваль спадщини, де люди з усієї затоки подорожують, щоб продемонструвати своїх найкращих верблюдів. 

Верблюдів виключили з конкурсу краси через ботокс 1

Цього року загальний призовий фонд конкурсу склав 66 млн. доларів. Журі оцінюють форму горба, голови та шиї, а також одяг тварин. У правилах зазначено, що будь-яке втручання у зовнішність тварин неприпустимо. 

Було виявлено, що щонайменше 43 учасники штучно змінювали зовнішній вигляд верблюдів різними способами, включаючи введення ботокса в губи. Це рекордна кількість дискваліфікованих тварин, у 2018 році усунули лише 12 конкурсантів.

Верблюдів виключили з конкурсу краси через ботокс 2
Читай нас в Google News
Підписатися
23-59