fbpx

Великдень – 2020: 10 трендів в декоруванні яєць

Великдень – 2020: 10 трендів в декоруванні яєць

Ми не бачимо нічого поганого в тому, аби святкувати Великдень вдома. Як кажуть: «Якщо не можете змінити обставини, змініть свій погляд на них». Тому замість того, аби засмучуватись, що цьогоріч немає змоги здійснити всі звичні обряди, зосередьтесь на приємному. Наприклад, тепер є час зробити святковий стіл незабутнім: поекспериментувати з незвичними стравами та прикрасити яйця у найтрендовіший спосіб.

Тай-дай 

Великдень - 2020: 10 трендів в декоруванні яєць 1

Техніка тай-дай стала одним з трендів цього року в одязі і тепер перейшла на пасхальну атрибутику. Дослівно тай-дай перекладається як “зав’яжи і пофарбуй”. Тобто яскравий принт на речах з’явився у результаті того, як тканину обв’язали ниткою та опустили у фарбу. Так виходило, що матеріал фарбувався лише у відкритих місцях, а там де була нитка, залишались білі плями, що лягали гіпнотичним візерунком. Крашанки у стилі тай-дай виглядають так само фотогенічно і весело, як і футболки та джинси у стилі хіпі. 

Неон + глітер

Великдень - 2020: 10 трендів в декоруванні яєць 2

Завдяки серіалу “Ейфорія” цього весняно-літнього сезону сміливий мейкап з великою кількістю неону та глітеру став справжнім хітом – дякувати візажисту Даніеллі Деві. Хто сказав, що на яйцях такий прийом не спрацює? 

Mr.&Mrs. 

Великдень - 2020: 10 трендів в декоруванні яєць 3

Як і парний лук в стилі, дуетна техніка для розмальовки яєць працює і на крашанках. Пофантазуйте, та нарядіть яйця у романтичну парочку.

Сейсмограф 

Великдень - 2020: 10 трендів в декоруванні яєць 4

Так, звучить дивно, але виглядає вражаюче. Саме сейсмограф – прилад для запису коливань земної поверхні, зумовлений сейсмічними хвилями, став референсом для натхнення у пасхальних візерунках. Все, що потрібно, аби повторити трюк – зробити візерунок золотистою штриховкою.

Прозорий глітер 

Великдень - 2020: 10 трендів в декоруванні яєць 5

Той, хто остерігається надто яскравих фарб і оформлює великодній декор у пастельних відтінках, може придивитись до прозорого глітеру. Виглядає ніжно і незвично, надаючи яйцям сніжний блиск та красиво мерехтить на сонці. Завдяки схожості з цукром, такий декор ще має назву «цукрові яйця». 

Паперовий декор 

Великдень - 2020: 10 трендів в декоруванні яєць 6

Якщо до Велкодня на вас чекає ще купа справ, і у вас немає часу робити декор надто вибагливим, є простий та швидкий спосіб, чим його замінити. Паперові аплікації за кілька хвилин нададуть яйцям святкового вигляду. Таке оздоблення буде до снаги і найменшим членам родини, якщо ви вже не знаєте, чим їх зайняти. 

Мандала 

Великдень - 2020: 10 трендів в декоруванні яєць 7

Цьогоріч прийшов час поміркувати над сакральними символами у нашому житті, з огляду на обставини навколо. Тому мандала – непоганий варінт не лише прикрасити яйця, але й розслабитись. Техніка візерунку досить медитавний процес. До речі, саме для медитацій малюнок часто використовують у буддизмі. 

Яйця в масках 

Великдень - 2020: 10 трендів в декоруванні яєць 8

Якщо ви маєте завзяття надати яйцям людський вигляд, можете перетворити їх у жартівливих карантинних персонажів з маскою на обличчі. Не лише ж вам її постійно носити!

В’язаний декор 

Великдень - 2020: 10 трендів в декоруванні яєць 9

Оскільки погода не надто нас балує та зі свого боку закликає сидіти вдома і не порушувати карантин, в’язаний декор гармонійно вписується у концепцію. Чому б не одягти яйця у теплі шкарпетки? А вам тим часом буде, чим зайняти себе у найближчі два дні, освоюючи в’язання. Плюс такого декору в тому, що його можна буде використати й наступного року. 

Головний колір року

Великдень - 2020: 10 трендів в декоруванні яєць 10

Ми ніколи не ігнорували рекомендації Інституту кольору Pantone, тому коли організація цього року оголосила головним відтінком Classic Blue – ми одразу взяли його собі на замітку. Лаконічний і невибагливий тон може елегантно прикрасити ваш святковий стіл. 

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59