fbpx

Ведучі новин ТСН знялися у чуттєвих образах для фотокниги «Натхнення»

Ведучі новин ТСН знялися у чуттєвих образах для фотокниги «Натхнення»

Відомі українські ведучі новин на 1+1 знялись у фотосесії, що була виконана у легендарному французькому стилі аркур – harcourt. Світлини увійшли до колекційного фотоальбому “Аркур.Натхнення” зіркового фотографа Ростислава Ріпки, присвячений жіночій красі та задуманий до 15-річчя творчої діяльності автора. Презентує колекційний тираж видавництво Book Chef.

Ведучі новин ТСН знялися у чуттєвих образах для фотокниги «Натхнення» 1

Довгоочікувана фотокнига “Натхнення” вийшла з друку. В книзі – портрети та цитати 37 найвідоміших жінок, яких люблять мільйони українців. Героїнями стали також і всі ведучі 1+1. Це ніби стоп-кадри з кінофільмів, намальовані світлом. Справжній живопис у фотографії. Фотостиль Аркур народився у Парижі у 1934 році. Видатні світові знаменитості  – Марлен Дитріх, Катрін Деньов, Софі Марсо, Едіт Піаф, Моніка Белуччі – мають легендарні портрети у стилі Аркур. А тепер і українські зірки приєдналися до такої фотоісторії. 

Ексклюзивні відео та фото кадри були показані в ефірі новин ТСН вчора 2 лютого. Ведучі – Марічка Падалко, Алла Мазур, Наталія Мосейчук, Соломія Вітвіцька та Лідія Таран показали себе у несподіваних образах. Ніжні, чуттєві, елегантні. Вперше ці їх вражаючі портрети були показані на величезному екрані в студії ТСН у прямому ефірі. 

Ведучі новин ТСН знялися у чуттєвих образах для фотокниги «Натхнення» 2

Марічка Падалко з’явилася в мистецьких кадрах у мереживній напівпрозорій сукні та з масивним сережками. Пір’я, корсет. Грейс Келлі! Цією легендарною принцесою надихався фотограф і команда, зокрема кіностиліст Анна Гончарова, під час створенні образу для Марічки.  

З Аллою була дуже хвилююча зйомка, адже саме в цей час у неї проходило лікування і тривав курс хіміотерапії. Та  стиліст Тетяна Федорова змогла знайти ті самі образи, які показали романтичність Алли. Перший – французький з темним прозорим жакетом Емілія Делорро, що був доповнений капелюхом, та два інші з оголеними плечима – Аллу огорнули у повітряну тканину органзу.  Візажист Юлія Волинська зробила сміливий мейк зі стрілками та виразними губами. 

Ведучі новин ТСН знялися у чуттєвих образах для фотокниги «Натхнення» 3

“Наш фотограф Ростислав Ріпка вміє побачити ту чарівну леді, яка є в кожній із нас і про яку, можливо, не кожна його героїня здогадується. Я знаю, це його давнішня мрія, показати в мені, моїх колегах, не тільки ведучу новин. ” – розповіла Алла Мазур. 

Слова Алли, що супроводжують фото в книзі, торкаються самого серця – “Ми не здатні змінити світ за одну мить, але в наших силах наповнити його любов’ю і ніжністю”. 

Ведучі новин ТСН знялися у чуттєвих образах для фотокниги «Натхнення» 4

Соломія Вітвіцька максимально відійшла як від ефірного телеобразу, так і від класики. Цілковите перевтілення. Майстрині Оля Мишура та Юлія Тараненко зробили зачіску з ефектом мокрого волосся та виразний мейк, що підкреслив блакитно-сірі очі Соломії, а ореол диму на знімальному майданчику додав загадковості.

Образи для Лідії Таран створював відомий стиліст Кирило Харитонцев. Голівудська героїня фільмів про кохання. Хвиля у волоссі, блакитна сукня з брошкою, а вушко прикрасила срібна кафа. І ще один – мрійливий образ, майже ляльковий,  з бантом у зачісці і стрілками на очах.  Лідія на сторінках книги залишила важливі слова про мрії та про їх цілющу силу.

Ведучі новин ТСН знялися у чуттєвих образах для фотокниги «Натхнення» 5

І погляд, який проникає до глибини душі, – подарувала для книги неймовірна Наталія Мосейчук! Наталія не ховалась за складними образами. Не змінювалася. Чорна сукня з відкритими плечима. Легка усмішка. Світло. І нічого більше. Наталія та її емоції.

Ведучі новин ТСН знялися у чуттєвих образах для фотокниги «Натхнення» 6

Нагадаємо, що першою зіркою, яку показали в стилі аркур для книги “Натхнення” стала Людмила Барбір – її гігантський портрет продемонстрували на відкритті Ukrainian Fashion Week торік.

Також відомо, що серед 37 героїнь фотоальбому фотохудожника Ростислава Ріпки є, зокрема, Неля Шовкопляс та Валентина Хамайко, акторки Ольга Сумська та Ксенія Мішина, прима балерина Катерина Кухар, лідерка гурту The Hardkiss Юлія Саніна, співачка Надія Мейхер, хореограф Олена Шоптенко, танцівниця Юлія Сахневич та інші.

Нагадаємо, замовити колекційний арт-бук «Аркур-Натхнення» Ростислава Ріпки вже можна на сайті проекту. Надихайтеся! https://ripka.book24.ua/

Ведучі новин ТСН знялися у чуттєвих образах для фотокниги «Натхнення» 7

Український фотоальбом має високу якість мистецького видання європейського рівня. 160 сторінок.Тираж обмежено. Частина книг буде подарована університетам культури та школам фотографії.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59