fbpx

Час спробувати: де і навіщо замовляти екологічні аромасвічки

Час спробувати: де і навіщо замовляти екологічні аромасвічки

Свічки в нас завжди асоціюються із затишком. І це точно не вигадка креативних маркетологів. Аромат від свічок швидко заповнює приміщення, і ти ніби повертаєшся в дитинство, коли мама смажить млинці, а тебе огортає відчуття захищеності та безтурботності. Саме завдяки цьому відчуттю ми всі навчились мистецтву скандинавського стилю життя – хюге.

Час спробувати: де і навіщо замовляти екологічні аромасвічки 1

Із ростом стресів ми все частіше прагнемо віднайти спокій, а свічки в цьому неабияк допомагають. Наприклад, у Данії за рік прихильники хюге спалюють ледь не 6 кг ароматичного воску. Такі дані все більше хвилюють екологів, адже традиційний віск продукують бджоли, яким і без нас проблем вистачає, а парафін – це вкрай не екологічний нафтопродукт. Тому запит на еко-френдлі свічки – не просто нова модна забавка, а спосіб не нашкодити природі та власному здоров’ю. 

Бджолиний віск, парафін чи соя – у чому різниця

Час спробувати: де і навіщо замовляти екологічні аромасвічки 2

Загалом, бджолиний віск вважають екологічним, адже його не синтезують, плюс він не потребує штучних речовин для виготовлення свічок. Бджоли самостійно виробляють віск спеціальними залозами для побудови сот. Тому він має красивий жовтий колір і насичений аромат меду. Однак екологи стверджують, що нині варто відмовитися від цього матеріалу для начиння, адже бджіл стає все менше, а свічки вже давно перестали бути засобами першої необхідності. 

Однією з альтернатив довгий час був парафін, який синтезують з нафти. Але з плином часу виявилось, що під час горіння парафін продукує шкідливі викиди в повітря. До того ж, у парафінових свічок сильний, не надто приємний запах, який доволі складно замаскувати ароматизаторами. 

Час спробувати: де і навіщо замовляти екологічні аромасвічки 3

Наприкінці ХХ століття був винайдений соєвий віск. Його легко отримати із соєвих бобів, його випари не шкідливі, ще й горить він майже у двічі довше. Свічки з соєвого воску не пахнуть абсолютно нічим, тому їх найпростіше поєднувати з ароматичною олією для збереження всіх тонкощів аромату.

У спекотну погоду соєві свічки можуть почати активно обпливати під впливом прямих сонячних променів. Тому часто до складу додають більш стабільні компоненти. Слова «made from soy wax» треба тлумачити як суміш соєвого воску та парафіну. А от на повністю екологічних свічках завжди є відповідний напис – «100% soy wax».

Які аромасвічки обрати

LE LABO. Santal 26 Classic Candle

Час спробувати: де і навіщо замовляти екологічні аромасвічки 4

Легендарний бренд підкорив саму Кайлі Дженнер своєю аромакомпозицією Santal 26. Чисто нью-йоркська суміш бурштину, кокосу, ванілі та сандалу поєднані у цій соєвій свічці. На думку Кайлі, вона пахне найкращим відпочинком. А в часи перманентно закритих кордонів, відчути хоча б аромат відпочинку – вже неабияка насолода.

Замовити: www.lelabofragrances.com

KKWFRAGRANCE. FROSTED PINE CANDLE

Час спробувати: де і навіщо замовляти екологічні аромасвічки 5

Сестра Кайлі, Кім Кардашьян, також є відомою поціновувачкою аромасвічок, тож не дивно, що вона пішла далі і запустила свою лінію ароматів для дому. В її колекції свічка виготовлена із сої та має стійкий аромат соковитого ананасу з нотами сандалу. Кажуть, це саме те, аби пережити розставання.

Замовити: kkwfragrance.com

Jo Malone: English Pear & Freesia

Час спробувати: де і навіщо замовляти екологічні аромасвічки 6

Всі ми лише на шляху до досконалості, тому одні з найвідоміших парфумованих свічок все ще не повністю екологічні, але бренд пропонує чимало цікавих ідей, як можна використовувати склянку опісля горіння. Наприклад, до неї можна складати ватні диски, використовувати як ключницю або й узагалі посадити у горщик невеличку рослинку. 

Замовити: aromateque.com.ua

Goop Scented Candle: Edition 01 – Church

Час спробувати: де і навіщо замовляти екологічні аромасвічки 7

Перша свічка екстравагантного бренду Гвінет Пелтроу пахне «багатовіковими дерев’яними дошками гірської каплиці десь у Югославії». Складається вона із соєвого воску, ефірних масел та небілених бавовняних гнітів. Погодьтесь, звучить не менш загадково, ніж гучна аналогічна свічка від акторки із “запахом оргазму”.

Замовити: goop.com

GOLD HILL CANDLE CO. Irish Countryside Soy Candle

Час спробувати: де і навіщо замовляти екологічні аромасвічки 8

Екологічні свічки GOLD HILL CANDLE CO підкорили не одну зірку Голлівуду своїми оригінальними аромакомпозиціями. Тільки уявіть: запах озону у поєднанні з терпким грейпфрутом та легкими трав’яними нотами, – і ви вже ніби у таємничому лісі. Незамінна річ у теперешні неспокійні часи!

Замовити: www.goldhillcandleco.com

Читайте також: Чому нам варто освоїти мистецтво кінцугі

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59