fbpx

В Японії винайшли тамагочі у новому форматі

В Японії винайшли тамагочі у новому форматі

Технології розвиваються із шаленою швидкістю і доволі часто винахідники не тільки створюють нові цікаві гаджети, а й модернізують нові. Так сталось і з іграшками тамагочі, що добре знайомі багатьом з дитинства і які цього року святкують 25-й ювілей.

Японська компанія Bandai, що спеціалізується на виробництві іграшок, анонсувала Tamagotchi Smart — нову версію електронного пристрою з віртуальним вихованцем всередині. Іграшка має сенсорне і голосове управління. За допомогою сенсорного управління користувач зможе розбудити вихованця і погладити його, а ще віртуального друга можна розбудити власним голосом. Також виробник зазначає, що розпізнавання мови в девайсі не передбачено: «Тамагочі» не розрізнятиме певні команди, а зможе тільки реагувати на звук.

В Японії винайшли тамагочі у новому форматі 1

Збоку у гаджеті є порт для спеціальних TamaSma-карток, створених для того, аби додавати нових вихованців і аксесуари для них. Також пристрій можна буде використовувати як цифровий годинник і крокомір.

Tamagotchi Smart вийде в Японії в листопаді 2021 року за ціною приблизно 60 доларів США. Пристрій буде доступний в рожевому і бірюзовому кольорах, також в обмеженій кількості з’явиться класичний білий колір.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59