fbpx

В Японії відкрили кафе для людей, які уникають особистого контакту

В Японії відкрили кафе для людей, які уникають особистого контакту

В наш час турбота про особистий простір — це не просто примха, а норма для людей, які піклуються про своє здоров’я. Саме для таких особистостей у Японії відкрили заклад, де гостей не турбують зайвим сервісом та увагою.

В Осаці відкрилося кафе Kuma No Te («Ведмежа лапа»), особливість якого в тому, що офіціанти не приносять гостям їжу і напої, — клієнти самі забирають замовлення через маленьку дірку в стіні, не вступаючи при цьому з персоналом в особистий контакт. У закладі немає офіціантів та місць для сидіння, а головною відмінністю кафе є сіра стіна з виїмкою і рукавицею у вигляді «ведмежої» лапи, за допомогою якої будуть видавати замовлення. За задумом, вона дає гостям і працівникам відчуття безпеки і дотримання особистих кордонів.

Таким чином власники кафе вирішили забезпечити роботою співробітників, які мають психологічні проблеми і уникають фізичного контакту.

«В Японії люди з інвалідністю та серйозними психічними розладами отримують належну допомогу в лікарнях. Однак ті, хто відчуває депресію, тривожність або пережили домагання на робочому місці, стикаються з браком уваги і державної підтримки. Створивши це кафе, ми хотіли зробити робоче середовище більш сприятливим», — говорить засновник закладу Юйчіро Хірамура.

В майбутньому власник сподівається розширити площу закладу і зробити його багатоцільовим, додавши зони для медитації та відпочинку.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59