fbpx

В Японії створили кімнату, яка заряджає смартфони і ноутбуки через повітря

В Японії створили кімнату, яка заряджає смартфони і ноутбуки через повітря

Зарядними пристроями, що працюють без дротів, в наш час вже нікого не здивуєш, але спеціалісти з Японії вигадали ще більш незвичайний спобів заряджати різні гаджети. І для цього взагалі не потрібні жодні девайси.

Вчені з Токійського і Мічиганського університетів створили кімнату з алюмінію, яка передає гаджетам енергію через магнітні поля і заряджає електронні пристрої без дротів. Розміри кімнати — 3х3х2 два метри. В її стінах вбудовані конденсатори, що створюють тривимірні магнітні поля. Електронні пристрої, що знаходяться в кімнаті, вловлюють ці поля і заряджаються.

В Японії створили кімнату, яка заряджає смартфони і ноутбуки через повітря 1

За словами експертів, такий спосіб є безпечним для людей і дозволяє заряджати ноутбуки, телефони, лампи, вентилятори або невелику побутову техніку, що підтримує функцію бездротової зарядки.

“Ви можете зарядити ноутбук або планшет без розеток і проводів. Дана технологія має й інше застосування. Сучасним серцевим імплантам, наприклад, потрібен дріт, що йде від насоса через тіло до зовнішнього джерела живлення, а наша технологія зробила б харчування імпланта бездротовим, знизивши ризик зараження і поліпшивши якість життя пацієнтів”, — пояснив співавтор дослідження Алансон Семпл, професор комп’ютерних наук та інженерії Університету штату Мічиган.

В Японії створили кімнату, яка заряджає смартфони і ноутбуки через повітря 2

В майбутньому, інженери вважають, що потужність енергії для зарядки можна збільшити, як і розміри приміщення. Як варіант, таке технологічне рішення можна використовувати в процесі створення медичних палат або промислових заводів, де частково прилади зможуть працювати без дротів.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59