fbpx

В Україні відкрився онлайн-магазин IKEA

В Україні відкрився онлайн-магазин IKEA

Відомий шведський магазин меблів та домашнього декору офіційно розпочав роботу в Україні. Чутки про його відкриття ширились 15 років, і ось нарешті популярний бренд представлений на українському ринку. Наразі товари можна придбати в онлайн-магазині. Відчинити свої двері оффлайн бренду поки заважає карантин. 

“ІКЕА — це багатогранний бренд, що характеризується використанням екологічних та відновлювальних матеріалів, таких як бавовна та деревина, стійкою позицією щодо прав людини, комфортними умовами роботи та демократичним дизайном своїх виробів”, – повідомляється на сайті www.ikea.com/ua/

В Україні відкрився онлайн-магазин IKEA 1
www.ikea.com/ua

Зараз в асортименті доступно більш як 3600 товарів для дому, серед яких меблі, текстиль, посуд, товари для дітей, канцелярське приладдя, інструменти для ремонту, побутові прилади та інше. Цікаво, що сайт працює не лише як онлайн-магазин, але і як тематичне видання для любителів home-трендів. Окрім товарів, там є розділ “Натхнення”, де можна знайти багато сучасних ідей щодо оформлення інтер’єру. 

В Україні відкрився онлайн-магазин IKEA 2
www.ikea.com/ua

Отримати замовлення можна у двох точках самовивозу в Києві. Вони знаходяться в Ашан Рів Гош на вулиці Здолбунівській, 17, та в Metro Cash & Carry на Кільцевій дорозі, 1В. Також доступна доставка додому в будь-яку точку України. Доставка поштою коштує 99 гривень, а великогабаритного вантажу – 699 гривень. Очікувати своє замовлення доведеться близько двох-п’яти днів.

В Україні відкрився онлайн-магазин IKEA 3
www.ikea.com/ua

Після запуску інтернет-магазину IKEA планує якнайшвидше відкрити свій магазин у новому міському форматі у Києві. Компанія нещодавно підписала договір оренди з ТРЦ Blockbuster Mall. Дату офіційного відкриття довелось відкласти на невизначений термін через карантин. 

Окрім того, як повідомляє видання Vgorode, представники компанії вирішують питання про блокування сторінок українських підприємців, які привозили в Україну товар з польських магазинів IKEA.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59