fbpx

В одному тоні: 10 способів, як носити монохром

В одному тоні: 10 способів, як носити монохром

Вічну проблему “Що вдягти?” цього сезону влучно вирішує наймодніший прийом весни — монохром. Здавалося б, що може бути швидше, простіше та елегантніше, ніж зібрати образ в одному кольорі? Зрештою, поєднання речей лише за кольоровою гамою не потребує особливих навичок — таких як поєднувати їх за кроєм, пропорціями чи стилем. Але перш ніж вдягнутись з ніг до голови в один відтінок, слід запам’ятати кілька важливих правил.

В одному тоні: 10 способів, як носити монохром 1

Інколи монохром може здаватись занадто одноманітним і тому тьмяним, незалежно від самого кольору. Але є трюки, які можуть допомогти монохрому заграти по-новому. Наприклад, ви можете поекспериментувати з фактурами — суцільний колір виглядає цікавіше, якщо він знаходить своє відображення на різних матеріалах: шовку і шкірі, блискітках і в’язці, шифоні та денімі. Плюс, монохром не варто сприймати прямолінійно — образ в одному кольорі допускає виділення акцентів контрастними штрихами. Крім того, монохром може бути виконаним в одному кольорі, але вражати переходом відтінків. Тут, до речі, стилісти рекомендують звернути увагу на можливість корекції фігури, підкреслюючи принади світлішими тонами та обирати більш темні відтінки для тих частин тіла, до яких ви б хотіли привернути менше уваги.

Словом, беремо приклад з героїнь стрітстайлу, та дивимось, як це виглядає на практиці.

Відтінки сорбету

В одному тоні: 10 способів, як носити монохром 2

Аналітики Pinterest ще рік тому називали одним з найвпливовіших фешн-трендів ніжні відтінки собету. І у 2020-му ця тенденція лише набирає оберти. Тому сміливо беріть приклад зі співачки Зендаї, та обирайте кольори-натяки, наче розбавлені білим. Згодні, зібрати увесь лук в єдиному нетривіальному тоні, аж до дрібних деталей, не найпростіша задача. Але воно того варте!

Анімалістичні вкраплення

В одному тоні: 10 способів, як носити монохром 3

Втім, ті ж пастельні відтінки можна також розбавити помітними і несподіваними аксесуарами — наприклад, анімалістичним принтом. Сумка, взуття, ремінь чи шарф додадуть ефектних нот в аж надто “ванільний” образ.

Градієнт

В одному тоні: 10 способів, як носити монохром 4

Трохи складніший, але не менш розкішний трюк — додати у монохромний лук вкраплень того ж кольору, але світлішого відтінку. Така кольорова гамма підкорює ефектом градієнту, примушуючи колір розчинитись у повітрі.

Мікс фактур

В одному тоні: 10 способів, як носити монохром 5

Монохром може виглядати ще більш яскраво не лише за рахунок насиченого кольору, але й за рахунок поєднання різних фактур. Наприклад, трикотаж, паєтки та шкіра в одному відтінку відіграють свою роль значно потужніше.

Акцент на однакову фактуру

В одному тоні: 10 способів, як носити монохром 6

Також можна підкреслити в образі якусь одну незвичну фактуру, доповнивши її відповідним аксесуаром. В рожевому аутфіті ключова роль за футуристичним костюмом-металік. Його небанальний матеріал ще більше акцентує срібляста сумка такої ж тканини.

Багатошаровість

В одному тоні: 10 способів, як носити монохром 7

Привабливої невимушеності одягу надає вміння комбінувати його в багатошарові комплекти. У такій складній піраміді образу легше не помилитись, якщо зробити ставку на спільний відтінок.

Неон

В одному тоні: 10 способів, як носити монохром 8

Безперечно, у монохромі найважливішою є комбінація кольору. Тому можна зробити ставку на зухвалий неон, і тоді вже не важливо, як його поєднувати — з якими силуетами, деталями, фактурами. Він і сам по собі виконає свою функцію привернення уваги, навіть якщо зібрати образ з базових спортивних речей.

Білий

В одному тоні: 10 способів, як носити монохром 9

Складніше — не значить краще. Не обов’язково викручуватись з насиченими, яскравими та гучними відтінками, інколи бездоганний образ складається з лаконічності. Так, ви зекономите час на збори, якщо побудуєте лук з білих речей. Зробити такий вихід небанальним допоможе яскрава пляма — хай це буде сумка, прикраси чи ягідна помада.

Полярність стилів

В одному тоні: 10 способів, як носити монохром 10

З іншого боку, для тих хто не шукає простих шляхів, є інший варіант, як змусити білий монохром заграти яскравими фарбами — поєднати у ньому не лише діаметрально різні фактури, але й стилі. Наприклад, сукня чи діловий жакет зі спортивним ременем, культивованим стрітстайл-естетикою, — як мінімум, неординарне рішення для ділового дрес-коду.

Принт

В одному тоні: 10 способів, як носити монохром 11

Ще один лайфхак, як привернути увагу серед інстаграмного натовпу — розбавити монохром принтом. Інколи старанно вивірений лук в одному кольорі може принести протилежний результат — замість витонченого образу зробити його занадто нудним. Аби цього не трапилось, спробуйте знайти баланс за допомогою строкатих принтів у палітрі монохрому. Бо інколи перемога не за кольором, а за візерунком.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59