fbpx

В одному тоні: що таке tonal dressing і як його носити

В одному тоні: що таке tonal dressing і як його носити

Цієї осені нам потрібні хоч якісь приводи для хорошого настрою і стильний образ на фоні атмосферних пейзажів в інстаграмі – якраз може стати необхідним антидепресантом. Як кажуть стилісти, якщо нічогісінько навколо не робить вас щасливим, то хай це зробить ваше відображення у дзеркалі. І цього сезону вони радять освоїти мікротренд tonal dressing – одягатись в єдиному відтінку, але не в єдиному кольорі. 

В одному тоні: що таке tonal dressing і як його носити 1

Гортаючи стрічку в соціальних мережах або звіти стрітстайл-фотографів, здається, що справжні фешіоністи – якісь богині, які народились з талантом створювати фантастичні образи за допомогою одягу. Проте у просунутих модників, як і у кулінарів, наприклад, просто є свої секретні рецепти, слідуючи яким можна повторити їхні шедеври. 

В одному тоні: що таке tonal dressing і як його носити 2

Якось ми розповідали вам про монохром – правило комбінування образу в одному суцільному кольорі, який легко та елегантно вирішує питання «Що вдягти?». Цього ж сезону трендом стало його відгалуження та дещо ускладнена версія прийому під назвою tonal dressing – тобто, одяг в одному відтінку. Головною відмінністю даних напрямків є те, що у першому випадку перед нами стояла задача підібрати речі однакового кольору, а тепер потрібно освоїти справжню майстерність розкласти лук на схожі, близькі, гармонійні між собою, але не однакові відтінки. 

В одному тоні: що таке tonal dressing і як його носити 3

Серед відомих брендів, які задали тон – Max Mara та Sally LaPointe. Саме ці дизайнери дають нам майстер-клас з того, як потрібно працювати з палітрою. Тому що в теорії це звучить досить просто, проте на практиці ця тактика не всім під силу. 

В одному тоні: що таке tonal dressing і як його носити 4

Тож вивчаємо прості хитрощі, які допоможуть опанувати тренд, щоб виглядати цієї осені неймовірно модним. 

Поєднання різних текстур

В одному тоні: що таке tonal dressing і як його носити 5

Одним з ключових елементів тренду tonal dressing є побудова образу на поєднанні різних фактур, принтів, тканин та оздоблення в одязі. Саме таке різноманіття додасть контрасту та глибини вашому вигляду. Беріть приклад з модниці Соланж та подумайте про мікс хутра, трикотажу, шовку та шкіри в одному аутфіті.

Багатошаровість

В одному тоні: що таке tonal dressing і як його носити 6

Лук в одному тоні – це не просто вигадка стилістів, а модний прийом, над яким потрібно попрацювати та правильно обіграти його в завершеному образі. Він по силам лише тим, хто справді є шанувальником моди, кому не шкода витрачати час на комбінацію одягу та хто не шукає легких шляхів. Тому що, приміром, сукня, шарф і туфлі в одному відтінку навряд можна буде вважати tonal dressing. Тоді як цей прийом складеться в пазл лише тоді, коли в ньому буде достатньо деталей. Причому, чим їх більше, тим краще. Експериментуйте з шарами, довжиною, формою та об’ємом, щоб додати оригінальності вбранню. Наприклад, не соромтесь носити кілька предметів верхнього одягу одразу. 

Інвестиція – брючний костюм 

В одному тоні: що таке tonal dressing і як його носити 7

Як ми вже зазначили, tonal dressing неможливо обіграти в one piece образі. Але все ж, аби спросити завдання, інколи хочеться скористатись готовою формулою для фешн-прийому, і в даному випадку костюм – ідеальна знахідка. Він може стати базою для аутфіту, але водночас буде готовим ансамблем, який не потрібно буде старатись якось подружити між собою. Його залишається доповнити влучним за кольором пальто, блузкою або светром та помітними аксесуарами, які б також гармоніювали із загальною гамою вбрання.  

Різні кольори, один відтінок 

В одному тоні: що таке tonal dressing і як його носити 8

Магія tonal dressing полягає у тому, аби відтінки гармонійно поєднувались між собою в палітрі за своєю схожістю, навіть якщо це різні кольори. Такий трюк добре працює з блакитним та смарагдовим кольором, або, скажімо, яскраво-рожевим та червоним. Як перевірити, що відтінки близькі один до одного? Примружте очі та подивіться на лук ніби здалеку – він має злитись в одну яскраву пляму, де не можна буде відрізнити явних контрастів, навіть якщо у вбранні присутній принт. В даному випадку він не ускладнює лук, а є його об’єднавчою силою. 

Градієнт 

В одному тоні: що таке tonal dressing і як його носити 9

Ще одне дуже важливе правило в tonal dressing: використовуйте лише близькі один до одного відтінки кольору, аби вони шикувались в умовний градієнт. Діаметрально протилежні відтінки одного й того ж кольору будуть давати різкий контраст, який не відрізняється від того, що забезпечують поєднання різних кольорів. Наприклад, фешн-блогер Джильда Амбросіо комбінує м’ятну сукню з курткою, всього на один-два тони темнішою, а не, скажімо, з верхнім одягом кольору зелений квезаль. Плюс, дівчина урізноманітнила палітру світлою блакитною сумкою, що також пасує до відтінку.  

Нейтральна палітра 

В одному тоні: що таке tonal dressing і як його носити 10

Проте, експерти впевнені, що фешн-акорди у яскравих кольорах – і надто складна історія, і надто претензійна, характерна лише для кітчевого стрітстайлу. У повсякденних виходах вони радять все ж знаходити небанальні рішення у базовій нейтральній палітрі та вправлятись у навичках tonal dressing у кавових, сірих, молочних кольорах та відтінках деніму. 

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59