fbpx

В Києві відбулася презентація програми ювілейного року Ukrainian Fashion Week

В Києві відбулася презентація програми ювілейного року Ukrainian Fashion Week

31 січня в івент-просторі для креативних подій PMHUB відбулася презентація програми ювілейного року Ukrainian Fashion Week.

Заснований у 1997 році, Ukrainian Fashion Week об’єднав українських дизайнерів в індустрію і став першим Тижнем моди не тільки на теренах пострадянського простору, а й усієї Центральної Європи.

В Києві відбулася презентація програми ювілейного року Ukrainian Fashion Week 1

«25 років ми наполегливо працювали, щоб стати об’єднуючою силою індустрії та її найвпливовішим гравцем. У 1997 році дизайнери отримали від Українського Тижня Моди заклик об’єднуватися в індустрію, а сьогодні ми готові говорити про її майбутнє, про її розвиток у найважливіших напрямках – sustainability, діджиталізація, інклюзивність та різноманіття», – Ірина Данилевська співзасновниця та CEO Ukrainian Fashion Week. 

В Києві відбулася презентація програми ювілейного року Ukrainian Fashion Week 2
Ірина Данилевська

Календар ювілейного року насичено яскравими подіями: лютневий та вересневий Тижні моди, BE SUSTAINABLE! Fashion Summit, проєкт «FRAMELESS»колаборації fashion-дизайнерів з цифровими художниками та представниками криптомистецтва, проєкт «Ukraine is the Сenter of my Universe» в програмі London Fashion Week, а також спеціальні проєкти на ресурсах впливових національних та міжнародних медіа. 

Крім того, команда Ukrainian Fashion Week планує масштабну мультимедійну виставку, присвячену 25-річчю сучасної української моди. Проєкт поєднуватиме найбільш інноваційні формати: інтерактивні, діджитальні та імерсивні. Експозиція продемонструє здобутки української fashion-індустрії з 1997 року до сьогодні. 

В Києві відбулася презентація програми ювілейного року Ukrainian Fashion Week 3

А завдяки проєкту «FashionMETROpolis» Київський метрополітен стане місцем, де кожен зможе отримати новий естетичний досвід і надихнутися творчістю сучасних українських дизайнерів. Ця колаборація відкриє нову сторінку в історії української моди та засвідчить її інклюзивність і прагнення до відкритості.

Також з нагоди 25-річчя Ukrainian Fashion Week представляє нову візуальну айдентику, розробкою якої займалась лондонська креативна агенція Foxall Studio. Маючи досвід видавничої справи (в команді працюють арт-директори та дизайнери Vogue і GQ), студія розробляє проєкти у сфері моди, краси, мистецтва, дизайну, технологій та культури. У портфоліо Foxall Studio роботи для Vogue, Selfridges, YouTube, Nowness, SHOWstudio.

В Києві відбулася презентація програми ювілейного року Ukrainian Fashion Week 4
Ендрю Фоскалл

«Мода – це про захопливі емоції, і немає нічого більш емоційного ніж святкування 25-річчя… Саме тому,  айдентика, яку ми розробили, комунікує найяскравіші моменти, які кожен майже підсвідомо асоціює з модою, від спалахів камер та вечірок до гучної музики та танців», – Ендрю Фоксалл, креативний директор Foxall Studio.

Нове брендування Ukrainian Fashion Week засвідчує зміни, які відбуваються всередині компанії на її шляху до технологічності та сильнішої орієнтації на аудиторію і ком’юніті.

В Києві відбулася презентація програми ювілейного року Ukrainian Fashion Week 5
Олександра Дімітрієвич

Нагадаємо, низку подій ювілейного року розпочне новий сезон Ukrainian Fashion Week FW22-23, що відбудеться в Києві з 3 по 6 лютого.

В Києві відбулася презентація програми ювілейного року Ukrainian Fashion Week 6
В Києві відбулася презентація програми ювілейного року Ukrainian Fashion Week 7
В Києві відбулася презентація програми ювілейного року Ukrainian Fashion Week 8
В Києві відбулася презентація програми ювілейного року Ukrainian Fashion Week 9
Володимир Нечипорук, Ірина Данілевська
В Києві відбулася презентація програми ювілейного року Ukrainian Fashion Week 10
Ендрю Фоскалл, Олександра Дмітрієвич, Ірина Данілевська
В Києві відбулася презентація програми ювілейного року Ukrainian Fashion Week 11
В Києві відбулася презентація програми ювілейного року Ukrainian Fashion Week 12
В Києві відбулася презентація програми ювілейного року Ukrainian Fashion Week 13
В Києві відбулася презентація програми ювілейного року Ukrainian Fashion Week 14
Читай нас в Google News
Підписатися
23-59