fbpx

В канадському університеті вивчатимуть творчість Дрейка та The Weeknd

В канадському університеті вивчатимуть творчість Дрейка та The Weeknd

Оригінальну навчальну програму запропонували студентам творчої школи Університету Раєрсона. Вже наступного року тут викладатимуть курс, присвячений життю та музичним талантам народжених у Торонто музикантів Дрейка та The Weeknd.

В університеті оголосили про курс «Деконструкція Дрейка і The Weeknd», який розпочнеться 22 січня. Викладатиме його Далтона Гіггінс, який вже читав лекції про музику чорношкірих і хіп-хоп у численних університетах, а також написав шість книжок на цю тему.

«Настав час домогтися визнання і канонізації наших канадських ікон репу і R&B академічно або іншим чином. Для вчених та істориків украй важливо вивчити музичну сцену Торонто, яка породила Дрейка/The Weeknd і допомогла створити їм умови для досягнення великого успіху», — зазначив автор курсу.

В університеті наголошують, що будуть розглядати не тільки тексти пісень і музичну складову, а також інші аспекти їхнього життя, які допомогли їм добитися успіху на світовій сцені.

До речі місць на курс вже майже не залишилося. «Ще до відкриття реєстрації ми бачимо багато ентузіазму, тому я відчуваю, що клас дуже швидко набереться», — розповів декан творчої школи Чарльз Фальзоне.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59