fbpx

В ізоляції: фільми, де дія відбувається у закритому просторі

В ізоляції: фільми, де дія відбувається у закритому просторі

Майже місяць карантину психологічно дається в знаки, і ми все частіше бачимо пости у соціальних мережах на тему того, як важко цілодобово знаходитись у закритому просторі навіть із близькими людьми. Тому сьогодні ми пропонуємо вам підбірку фільмів, герої яких опинились у пастці. По-перше, таке кіно допоможе не нудьгувати ввечері, а по-друге, дасть зрозуміти, що нам ще пощастило. 

“Дика історія”, 2017

В ізоляції: фільми, де дія відбувається у закритому просторі 1

“Дика історія” відбувається у брудному мадридському барі. Випадкові відвідувачі із різних верств населення виявляються зачиненими в одному приміщенні – всіх, хто намагається втекти чекає постріл снайпера біля дверей. Далі – більше. Починається якась дивина, зникає інтернет, а телевізор розповідає нісенітниці. Серед ув’язнених розпочинається конфлікт, і ось небезпеку один для одного становлять вже самі жертви. 

“Іспит”, 2009

В ізоляції: фільми, де дія відбувається у закритому просторі 2

Одна кімната, 8 кандидатів та 80 хвилин на іспит. На що амбіційні спеціалісти готові, щоб отримати роботу з високою зарплатнею у загадковій корпорації? Наставники дали вказівки та озвучили правила здачі своєрідного іспиту, проте змовчали, у чому саме полягає завдання. Але завзяті люди починають відгадувати його самостійно і, як виявилось, вони готові зайти далеко заради вакансії своєї мрії. 

“Останній урок”, 2008 

В ізоляції: фільми, де дія відбувається у закритому просторі 3

Молода вчителька працює з важкими підлітками з неблагополучних сімей. Серед своїх вихованців вона не має авторитету, тому постійно терпить знущання з їхнього боку. Керівництво закриває очі на конфлікт. Та будь-якому терпінню настає кінець. В якийсь момент жінка знаходить пістолет і бере клас в заручники. Вона змушує нахабних дітей вчити Мольєра під дулом пістолета і лише у таких обставинах з’ясовує справжні причини їх ненависті до світу. Тим часом ніхто з викликаної оперативної групи не наважується зайти в клас, оскільки вчителька вже зробила декілька пострілів.

“Експеримент “Офіс”, 2016

В ізоляції: фільми, де дія відбувається у закритому просторі 4

Ще один іспит на виживання і вміння домовлятись з людьми. Існує стереотип, що офісні працівники – найспокійніші та найневинніші істоти, не спроможні на відчайдушні вчинки. Та у цьому фільмі 80 працівників офісу опиняються заблокованими на своїй роботі, і аби вибратись, отримують вказівку (чи дозвіл) вбити усіх, хто їх дратує. Звісно, працівники сприймають це як жарт, але вже за якийсь час пригадують колегам всі образи, і шансів залишитись живим не залишається практично ні у кого. 

“Зв’язок”, 2012

В ізоляції: фільми, де дія відбувається у закритому просторі 5

Компанія друзів збирається разом, аби провести вечір за приємним спілкуванням та апетитною вечерею. Один із запрошених розповідає, що саме сьогодні над Землею пролітає комета Міллера – гучна подія, яка обіцяє вплинути на появу безлічі дивних та незвичних речей. І тільки-но друзі сідають за стіл, як в домі неочікувано гасне світло. Тут і починається усе найцікавіше. 

“Диявол”, 2010

В ізоляції: фільми, де дія відбувається у закритому просторі 6

Назва фільму звучить містично, і небезпідставно. Однак на перший план сюжету виходить психологічна загадка: хто з п’яти застряглих у ліфті незнайомців є справжнім дияволом? Завдання виявляється непростим, оскільки в сучасному світі під диявола “косить” багато людей. І не факт, що справжній сатана страшніший за них. 

“Що б ви зробили”, 2012

В ізоляції: фільми, де дія відбувається у закритому просторі 7

Впливова родина, в руках якої велика кількість грошей та можливостей, обіцяє неабияку допомогу бідним громадянам, якщо ті прийдуть на вечерю у форматі співбесіди та доведуть, що їм справді потрібна велика сума грошей. За столом збирається компанія ризикових людей, кожен з яких в обіцяній компенсації бачить останній шанс вирішити свої проблеми. Саме тому, коли їм пропонують зіграти у своєрідну гру з господарями, вони не мають змоги відмовитись. 

“8 жінок”, 2002

В ізоляції: фільми, де дія відбувається у закритому просторі 8

На Різдво в особняку збирається велика родина, але свято затьмарене смертю господаря будинку, який знайдений вбитим у своїй власному ліжку. Крім того, телефонне з’єднання і дроти запалювання в автомобілі перерізані, тому 8 близьких убитому жінок, виявляються відірваними від навколишнього світу. І вбивця, очевидно, – одна з них.

“Липучка”, 2011

В ізоляції: фільми, де дія відбувається у закритому просторі 9

Незадовго до закриття банку в зал для проведення фінансових операцій вриваються дві групи бандитів зі зрозумілими намірами. Проте вони не сподівались там зустріти одне одного, тому пограбування пішло не за планом. Поки крадії вирішують, що робити, за справу береться відвідувач, який з власних причин приміряв на себе костюм Супермена. Він просто намагався вразити симпатичну йому дівчину. Натомість несподіваний герой мусить розібратись з порушниками закону, які зіткнулись в одному місці зовсім не випадково.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59