fbpx

В Івано-Франківську відкрився перший простір українських брендів «Вільна.Я»

В Івано-Франківську відкрився перший простір українських брендів «Вільна.Я»

Це перший шоу-рум в рамках амбітного проєкту «Вільна.Я», який заснувала власниця та дизайнерка бренду Le.Ko Лєна Костюкова. Цей проєкт першочергово несе соціальну складову — підтримку українського виробника та сприяння розвитку української моди.

«Наприкінці березня я переїхала до Івано-Франківська, і відразу закохалась в це місто, і з кожним днем ще більше закохуюсь в нього та в людей, яких зустрічаю. Ще до війни я планувала відкриття подібного простору, і вирішила реалізувати цю ідею саме тут.

В Івано-Франківську відкрився перший простір українських брендів «Вільна.Я» 1
Лєна Костюкова

Шоу-рум “Вільна.Я” розташований у центрі міста, недалеко від Ратуші, Палацу Потоцьких та Музею мистецтв Прикарпаття. Сподіваюсь, що наш простір стане місцем зустрічі творчих людей та відкриє для дизайнерів нові можливості. І що, згодом, «Вільна.Я» стане візитівкою цього прекрасного міста, улюбленим шоу-румом гостей та мешканців Івано-Франківську», – ділиться Лєна Костюкова.

В Івано-Франківську відкрився перший простір українських брендів «Вільна.Я» 2

Простір «Вільна.Я» не тільки відкриває нові імена та молодих дизайнерів, але й має підтримку уже знаних брендів. На полицях уже можна знайти речі Juliya Kros, Maison Liulka, Anna Grove, LaLinea, Mint, Milkis, Kaptcova, Canary, Woven, Allure, Nick Kichkar, Reeloo, кардигани та взуття від Le.Ko.  

В Івано-Франківську відкрився перший простір українських брендів «Вільна.Я» 3

«Вільна.Я» – це місце трансформацій, зустрічі творчих людей та народження нових ідей. В майбутньому, тут будуть проходити покази та презентації, лекції від фахівців про культуру та моду, майстер-класи. Також Лєна Костюкова вже має амбітні плани: вийти на міжнародний ринок, діджиталізацувати проєкт та створити онлайн-платформи для консалтингу та допомоги брендам у реалізації та просуванні колекцій.

В Івано-Франківську відкрився перший простір українських брендів «Вільна.Я» 4
Команда проєкту «Вільна.Я»

Шоу-рум «Вільна.Я» працює за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Бельведерська, 10А.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59