fbpx

В Італії створили диван із захисних масок

В Італії створили диван із захисних масок

Ситуація із поширенням коронавірусу помітно відобразилась не тільки на способі життя багатьох людей, а й на екології. Саме на цьому і вирішив зробити акцент італієць Тобіа Замботті, представивши незвичайний арт-об’єкт.

Італійський дизайнер розробив диван, який спонукає не викидати використані медичні маски, а колекціонувати їх. Його творіння під назвою «Couch-19» (з англ. — диван) виконане з прозорого вінілу і має кілька отворів з кнопками, через які чохол і заповнюється використаними масками.

В Італії створили диван із захисних масок 1

У створенні дивану Замботті допомагали жителі муніципалітету Перджине-Вальсугана на півночі Італії. Вони збирали одноразові маски на вулицях та біля медичних установ. А перш ніж набити ними диван, Тобіа ретельно продезінфікував маски озоном.

В Італії створили диван із захисних масок 2

Зовін прозорий диван нагадує за формою айсберг, адже арт-об’єкт також символізує глобальне потепління. Також місія проекту —привернути увагу громадськості до проблеми забруднення навколишнього середовища використаними засобами індивідуального захисту. Адже за прогнозами 75% з них потраплять на звалища або в океан.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59