fbpx

В італійському місті пропонують безкоштовне житло

В італійському місті пропонують безкоштовне житло

Чергова одна неймовірно приваблива пропозиція прилетіла до нас з Італії. Раніше влада невеликих італійських міст вже пропонувала туристам придбати домівки за 1 євро, а тепер віддає житло абсолютно безкоштовно.

Збільшувати чисельність населення таким чином вирішила влада міста Теора на півдні Італії. Новим жителям пропонують безкоштовні домівки і влада навіть буде оплачувати комунальні платежі. Якщо точніше, то мешканцям надаватимуть €150 за оренду протягом двох років або €5000 одразу на купівлю будинку.

В італійському місті пропонують безкоштовне житло 1

 Але, на жаль, ця пропозиція не для всіх. Акція розповсюджується на сім’ї, що мають хоча б одну дитину. Крім того, їм доведеться жити в Теорі мінімум три роки. Таким чином влада намагається оживити місто, що сильно постраждало після землетрусу в 1980 році.

В італійському місті пропонують безкоштовне житло 2

«Щорічно в Теорі народжується дві дитини, а 20 літніх людей помирає. В нас лишилось всього 1500 жителів. Після страшного землетрусу багато молодих людей поїхали. Я хочу перервати негативну тенденцію. Місто почне дихати новим життя, тільки якщо його мешканці стануть резидентами, а їх діти підуть у місцеву школу», – відзначив мер Теори Стефано Фаріна.

Детальніше про пропозицію можна дізнатися за електронною адресою staff@comune.teora.av.it.

В італійському місті пропонують безкоштовне житло 3
Читай нас в Google News
Підписатися
23-59