fbpx

В Instagram з’явились «кімнати» для прямих ефірів

В Instagram з’явились «кімнати» для прямих ефірів

Серед користувачів все більш популярною стає нова соціальна мережа Clubhouse, специфіка якої передбачає живі розмови людей у тематичних «кімнатах». А днями свої власні «кімнати» презентував Instagram.

Компанія анонсувала нову функцію Live Rooms — «кімнати» для прямих ефірів у відеорежимі. Live Rooms дає можливість проводити трансляції з трьома співведучими, а раніше в онлайн-трансляції могли брати участь тільки дві людини.

У повідомленні компанії вказано, що функція Live Rooms покликана допомогти людям розкрити творчий потенціал, а також дати більше способів побудувати бізнес і заробити гроші. Відзначається, що в найближчі місяці в Live Rooms можуть з’явитися додаткові функції, такі як управління модерацією і аудіо.

В Instagram з'явились «кімнати» для прямих ефірів 1

Нова функція, на думку розробників, дасть користувачам більше креативних можливостей. Вони зможуть створювати подкасти, влаштовувати ток-шоу і джем-сейшени, додавати активності до своїх пабліків.

Щоб запустити «кімнату», потрібно натиснути на кнопку ефіру і обрати гостей. Співведучих можна буде додати або відразу, або протягом трансляції. Також інші користувачі зможуть приєднатися, надіславши запит творцю трансляції.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59