fbpx

В Instagram і Facebook тепер всім дозволено приховувати лайки

В Instagram і Facebook тепер всім дозволено приховувати лайки

Для багатьох користувачів кількість лайків під публікаціями є надзвичайно важливим аспектом, але представники соцмереж впевнені, що кожен має право сам вирішити, чи потрібні вони. Саме тому вони дозволили усім бажаючим приховувати кількість сердечок під фотографіями.

В своєму офіційному блозі Instagram оголосив, що лічильник лайків відтепер виходить зі стадії тестування. Будь-хто з користувачів, для кого вже доступне оновлення, може прибрати цифри під фото, якщо вони не потрібні. Те ж саме можна зробити і у Facebook.

Це рішення пов’язане із дослідженнями експертів, які стверджують, що приховування лайків корисно для одних користувачів, а інших дратує, оскільки вони не можуть зрозуміти, чи є контент популярним. Саме тому компанія надає вибір: використовувати таку функцію чи ні. 

В Instagram і Facebook тепер всім дозволено приховувати лайки 1

Тепер кожен може самостійно вибрати з одну з двох опцій: приховати кількість лайків тільки під своїми постами або у всіх в стрічці. Щоб приховати лайки під своїми фото, потрібно натиснути на іконку з трьома крапками і вибрати «приховати кількість лайків». А прибрати лайки під публікацями інших акаунтів можна в новому розділі «Posts» у меню налаштувань.

В Instagram і Facebook тепер всім дозволено приховувати лайки 2
Читай нас в Google News
Підписатися
23-59