fbpx

У Дубаї почали робити смарт-манікюр з мікрочіпами

У Дубаї почали робити смарт-манікюр з мікрочіпами

Найбільше місто в Об’єднаних Арабських Еміратах відоме на весь світ своїми високими будівлями та роскішними торговельними центрами, а не так давно тут ще й почали робити унікальний манікюр. Така варіація точно припаде до душі прихильникам технологічних новинок.

Цікавий б’юті-винахід презентував салон краси Lanour Beauty Lounge. Його майстри пропонують клієнтам високотехнологічний манікюр, який передбачає використання мікрочіпу з підтримкою NFC-технології. Вона використовується у різноманітних гаджетах для обміну даними між пристроями.

Сам мікрочіп фіксується на нігтьовій пластині та покривається зверху шаром лаку з блискітками. З його допомогою можна ділитися цифровою візитівкою Instagram та номером  WhatsApp. Для цього потрібно лише доторкнутися пальцем до пристроїв, що підтримують NFC-технологію.

У Дубаї почали робити смарт-манікюр з мікрочіпами 1

На жаль, поки що мікрочіпи не можуть зберігати багато даних, але салон обіцяє, що у майбутньому одним дотиком кінчика нігтя можна буде навіть проводити платежі. Наразі такий смарт-манікюр коштує 250 дирхамів (приблизно $68).

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59