fbpx

На честь Леонардо Ді Капріо назвали дерево, що знаходиться під загрозою зникнення

На честь Леонардо Ді Капріо назвали дерево, що знаходиться під загрозою зникнення

Вчені Королівського ботанічного саду К’ю назвали в честь американського актора Леонардо Ді Капріо нове для науки дерево, передає служба новин BBC. 

На честь Леонардо Ді Капріо назвали дерево, що знаходиться під загрозою зникнення 1

Воно отримало назву Uvariopsis dicaprio. Це невелике тропічне вічнозелене дерево росте лише в лісі Камеруну і має жовті квіти, що ростуть зі стовбура. Представник сімейства іланг-іланг, він був знайдений лише на невеликій ділянці лісу і знаходиться під загрозою зникнення. 

Саме так вчені вирішили віддячити Леонардо за його вирішальну роль у справі про вирубку великої ділянки лісу Ебо. Один з найбільших відносно незайманих тропічних лісів у Центральній Африці, він є домом для цілої низки унікальної флори та фауни, включаючи горил, шимпанзе та лісових слонів. Міжнародні експерти написали лист до уряду, в якому задокументували цінні види тварин і рослин, які перебувають під загрозою зникнення. Проблему підхопив Ді Капріо, чиї публікації в соціальних мережах для його мільйонів підписників додали імпульсу кампанії. Внаслідок цього уряд скасував плани по вирубці цінного лісу. 

Дерево Uvariopsis dicaprio є першою новою для науки рослиною, яку вчені Королівського ботанічного саду К’ю назвали в 2022 році через публікацію в журналі PeerJ. 

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59