fbpx

В Англії для їжаків відкрили парк відпочинку

В Англії для їжаків відкрили парк відпочинку

В національному парку Лейк-Дістрікт на північному заході Англії відкрили перший в світі парк їжаків Hedgehog Holiday Park, де звірята можуть безпечно пережити зимову сплячку. 

Ідея створення парку виникла після того, як популяція їжаків в Великобританії скоротилася аж на 98%. Тварин визнали зникаючим видом. Як кажуть експерти, особливо вразливими звірята стають під час зимової сплячки – в кущах і лісах вони можуть стати жертвами диких тварин та навіть людей. 

В Англії для їжаків відкрили парк відпочинку 1

«Їжаки, що знаходяться під загрозою зникнення – величезний удар для дикої природи Британії та її любителів. Ми хотіли зробити щось масштабне і сміливе, щоб привернути увагу нації і спонукати кожного взяти участь у їхньому захисті від вимирання. А що може бути більш чарівним, ніж мініатюрний парк відпочинку, спроектований і побудований спеціально для їжаків?» – розповіла одна з ініціаторів проекту Кетрін Лінн.

Також засновники парку планують розповідати відвідувачам, як можна допомогти їжачкам. Наприклад, слід звертати увагу, що їжаки можуть вибирати в якості місця для сплячки теплі вогнища, тому варто перевіряти їх перед тим як розпалити вогонь. Крім того, вони закликають відмовитися від використання добрив з пестицидами і уважніше оглядати траву перед скошуванням, аби не вбити колючих малят газонокосаркою. 

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59