fbpx

Україну на «Євробаченні-2022» представить Alina Pash

Україну на «Євробаченні-2022» представить Alina Pash

12 лютого відбувся фінал Національного відбору на «Євробачення», переможницею якого стала українська співачка Alina Pash.

Alina Pash отримала найвищі бали серед членів журі (Тіна Кароль, Джамала та Ярослав Лодигін), а за результатами глядацького голосування посіла друге місце. Загалом співачці дісталося 15 балів, що зробило її переможницею Нацвідбору. 

Представлятиме Україну на конкурсі «Євробачення-2022» вона буде з піснею «Тіні забутих предків», яку виконає українською та англійською мовами. 

«Попри все моя місія нині – сказати-заспівати те, що написала в пісні, яка потужним променем вилилась крізь мене у Світ. Звісно, я хочу поїхати представляти Батьківщину на європейському рівні, адже без готовності це зробити навіть б не подавала заявку. 

Україну на «Євробаченні-2022» представить Alina Pash 1

І звісно ж я буду чекати на підтримку від усіх тих, хто бачив і бачить мій шлях насправді, знає, як все вдавалось часом дуже не просто і скільки було етапів, розуміє, що золотих мішків і карток не маю, що Я те саме мале дівча із Буштина, із мріями, амбіціями, великими очима, шо горять, вболіває за мене, відчуває і знає куди Я і моя музика рухається, росте!», – написала співачка на своїй сторінці в Instagram незадовго до початку фіналу. 

Пісенний конкурс «Євробачення-2022» цього року пройде у Турині. Перший та другий півфінали відбудуться 10 та 12 травня, а фінал – 14 травня.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59