fbpx

Рок-гурт “Жадан і Собаки” презентував кліп до фільму “Носоріг”

Рок-гурт “Жадан і Собаки” презентував кліп до фільму “Носоріг”

Український рок-гурт “Жадан і Собаки” представили кліп на пісню “Веди”, яка стала офіційним саундтреком фільму Олега Сенцова “Носоріг”.

Автором тексту треку виступив харківський письменник Сергій Жадан, автор музики – Євген Турчинов, учасник гурту “Жадан і Собаки”.

“Олег звернувся з проханням зробити музику, але пояснив складність завдання — у сценарії передбачалося, що герой фільму грає на гітарі пісню з “русского року”. Але сценарій писався в одній країні, давно, а коли дійшло до зйомок — ми вже жили в іншій. І ясна річ, стало зрозуміло, що який може бути “русскій рок” у сьогоднішньому українському суспільстві. Тому, коли я писав слова, мав на увазі фільм, його сюжет, його головного героя, характери, і відповідно така пісня не народилася б десь поза фільмом. Це специфічний матеріал, поява якого була можлива лише завдяки “Носорогу”, – прокоментував Сергій Жадан для видання Arthouse Traffic.

Кліп знятий у співпраці зі студентами курсу Filmmaking Kyiv Academy of Media Arts, набору #KAMA17. Автор ідеї та режисер монтажу – Сергій Котляров, оператор – Тарас Меренков.

Фільм розповідає історію, засновану на реальних подіях 90-х в Україні, про героя на прізвисько “Носоріг”. За сюжетом, герой потрапляє до кримінального світу й починає свій шлях, який приведе його “зовсім не туди, куди він очікував”.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59