fbpx

Український народ та Джамала нагороджені Атлантичною радою США

Український народ та Джамала нагороджені Атлантичною радою США

11 травня у Вашингтоні відбулася церемонія нагородження премією Атлантичної ради США. Її вручають видатним представникам політики, бізнесу та культури, які відстоюють цінності трансатлантичних відносин та формують спільне майбутнє.

Цьогоріч нагороду «За визначне лідерство артиста» отримала Джамала, а спеціальною відзнакою комітет виділив український народ за його хоробрість і безстрашність у боротьбі з російською агресією.

«Я прийняла нагороду від імені всіх українських артистів, що використовують cвій голос, аби розказати про злочини, що вчиняються росією в Україні. Щодня доносять правду і підсилюють підтримку нашої країни, оберігають нашу культуру та демонструють її унікальність. Це наша спільна боротьба й наші спільні маленькі перемоги», – висловилася Джамала.

Співачка також використала можливість вкотре наголосити на необхідності порятунку Маріуполя та бійців полку «Азов». До церемонії у прямому ефірі долучився і Володимир Зеленський. Він висловив подяку, а також вшанував хвилиною мовчання полеглих українців у війні проти росії.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59