fbpx

Український бренд IENKI IENKI представив верхній одяг для українських полярників

Український бренд IENKI IENKI представив верхній одяг для українських полярників

Сьогодні на офіційному сайті Національного антарктичного наукового центру повідомили про те, що український бренд верхнього одягу IENKI IENKI за власною ініціативою безкоштовно розробив новий верхній одяг для команди української антарктичної станції “Академік Вернадський” — Antarctic Expedition Parka. 

Український бренд IENKI IENKI представив верхній одяг для українських полярників 1

Про це сповістили представники бренду і на своїй сторінці в Instagram, додавши: “Ми з гордістю представляємо нову сучасну форму для членів команди Науково-дослідної бази ім. Вернадського”.

Український бренд IENKI IENKI представив верхній одяг для українських полярників 2

Розробка парок тривала шість місяців. Протягом цього часу команда бренду тісно співпрацювала з полярниками, враховуючи їхній досвід перебування в Антарктиці. Весь рік учасники експедицій живуть і працюють у дуже специфічних та суворих погодних умовах – крім майже постійної температури нижче нуля та підвищеної вологості, близько 300 днів на рік йде сніг або дощ. 

Український бренд IENKI IENKI представив верхній одяг для українських полярників 3

У співпраці з італійською фабрикою Majocchi IENKI IENKI створили нову тканину, стійку до впливу холоду, вологи та вітру. Також використали пух, оброблений інноваційним гідроскопічним розчином, який зробив його водонепроникним. Таким чином, парки мають подвійний захист від води — не тільки ззовні, а й усередині.

“Ці куртки насамперед розроблялися для поїздок на човнах в суворих антарктичних умовах, і ми дуже вдячні компанії IENKI IENKI за велику увагу до дрібниць: де краще розташувати кармани, як захистити обличчя, навіть є спеціальний отвір для акумуляторів, адже техніка швидко “сідає” на морозі. І сама ідея — розробити ідеальну полярну парку для полярників — дуже крута, наші учасники експедицій на це заслуговують”, — зазначив Євген Дикий, директор НАНЦ.

Зйомка колекції відбулася на науково-дослідному судні, яке вперше за останні 20 років доставить учасників експедиції до Антарктиди під українським прапором, — криголамі “Ноосфера” незадовго до його відходу на станцію “Академік Вернадський”, а героями стали члени екіпажу корабля.

Український бренд IENKI IENKI представив верхній одяг для українських полярників 4
Читай нас в Google News
Підписатися
23-59