fbpx

Українські художники переосмислили плакати часів Другої світової війни

Українські художники переосмислили плакати часів Другої світової війни

Українські художники та ілюстратори переосмислили інформаційні плакати часів Другої світової війни у зв‘язку із загарбницькою війною росії в Україні. Проєкт Never Again Gallery звертається до історичної пам’яті народів західних країн з проханням підтримати Україну в ситуації, яка дуже нагадує події 80-річної давнини.

Більш як 55 мільйонів смертей, мільйони біженців, концентраційні табори, 10 000 зруйнованих міст і сіл – після завершення Другої світової війни увесь цивілізований світ сказав «Ніколи знову». У 2022 році Росія сказала «Давайте ще раз».

Українські художники переосмислили плакати часів Другої світової війни 1
Українські художники переосмислили плакати часів Другої світової війни 2

У період з 1939 по 1945 рік країни антигітлерівської коаліції, зокрема Велика Британія та США, створили сотні емоційних плакатів. Із закликами, інструкціями й мотивацією. Якоюсь мірою ті плакати допомогли зупинити найпечальніші події в історії людства. 80 років потому українські художники та ілюстратори адаптували 21 з тих плакатів часів Другої світової війни, щоб попросити увесь цивілізований світ, який вірить у свободу та силу демократії, допомогти Україні не допустити Третьої.

Українські художники переосмислили плакати часів Другої світової війни 3

Подивитися всі оригінальні плакати та їхні адаптовані версії можна на сайті. Кожен плакат можна завантажити та надрукувати, щоб почепити на вулицях і в закладах свого міста. Офіційний акаунт проєкту в Instagram знаходиться за посиланням.

Українські художники переосмислили плакати часів Другої світової війни 4

Над роботами працювали 20 українських художників й ілюстраторів. Серед них – Тетяна Якунова, Олександра Ковальова, Антон Логов, Анна Сарвіра, Марія Оз, Варвара Перекрест, Олександр Грехов, Антон Або, Аліна Кропачова, Маша Фоя, Марі Кінович, Аліна Заманова, Юлія Вус, Алекс Дерега, Марія Гермашева, сестри Фельдман, PLVNV, WE BAD, WAONE Interesni Kazki, Bravebirdie.

Українські художники переосмислили плакати часів Другої світової війни 5

Якщо ви хочете долучитися до проєкту й поповнити галерею своїми версіями переосмислених плакатів, напишіть про це організаторам на пошту – weareukrainians2022@gmail.com.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59