fbpx

Українська весна: 8 речей українських брендів, які надихають

Українська весна: 8 речей українських брендів, які надихають

За час повномасштабної війни чимало українських брендів підтвердили, що їхня ДНК точно українська. Дехто переформатував виробництво під пошиття бронежилетів, хтось повністю поринув у волонтерство. Але усі як один зосередили свою увагу на підтримці та допомозі.

Нині чимало брендів відновлюють свою діяльність та створюють колекції з патріотичною айдентикою. Тож ми зібрали 8 найзнаковіших речей, які гордо промовляють, що ви з України.

Футболка ВОЛЯ від SUPPORT by Poustovit

Свій особливий дроп створила команда дизайнерки Лілії Пустовіт. Унісекс футболки, як і зазвичай, у мінімалістичному стилі. Втім цього разу написи ну дуже промовисті.

30% від продажу речей з колекції бренд перераховує на підтримку ЗСУ.

Лонгслів із одеським маяком від JUL

Нова колекція бренду – це ретроспектива знайомої нам з дитинства України. «Жовтий – це найтепліше херсонське сонце, чорний – вугілля кар‘єрів Донеччини, брунатний – вічні карпатські ліси, квітки – пахучі поля Київщини, різноманітні відтінки блакитного – очевидне посилання на найміцніше небо у світі, українське», – тлумачать у JUL.

Кожний використаний у колекції принт – мальовниче зображення якогось з куточків України.

Кардиган Born In Ukraine від Vika Adamskaya

Весняна колекція бренду сповнена любові до рідної країни, віри в український народ та поваги до кожного українця, який у цей непростий час допомагає не словом, а ділом.

Частину коштів, отриманих від продажу, бренд переказує у харківську волонтерську організацію «Харкову Мир».

Кросівки STAND WITH UKRAINE від the COAT

Це частина особливої благодійної колаборації бренду з Noova. Прибуток від продажів the COAT перераховує фонду SPUNBOND для закупівлі засобів VAC-терапії, аби допомогти дітям, які постраждали від російської агресії у Києві та Київській області.

Спортивний комплект від Rikky Hype

Працівники цього бренду спортивного одягу та жіночої білизни чи не з першого ж дня повномасштабного вторгнення стали волонтерами. Вони власноруч закупають тепловізори, засоби зв’язку та інші речі, яких потребують солдати ЗСУ на передовій.

Шопер CARLA від Kachorovska

Українська весна: 8 речей українських брендів, які надихають 1

Цей шопер, замість тривожного рюкзака, бренд створив ще до повномасштабної війни для нового кампейну “Нові норми”. Протягом двох місяців команда бренду зрозуміла, що цей маніфест — це повага до нас самих, портрет Kacho Girl в умовах очікування катастрофи.

Нова колекція — результат роботи потужностей українського виробництва та українського дизайну світового рівня, аби допомагати армії і тримати економіку країни.

Шовкова хустина ВІЛЬНІ від Oliz

Колекція ВІЛЬНІ створена під час війни. Бренд бачить її символом сильної та вільної України. Саме тому в оздобленні використано розпис у Петриківському стилі, який є своєрідним генетичним кодом кожного українця.

50% від прибутку бренд передає на підтримку ЗСУ.

Підвіска FREEDOM від Guzema Fine Jewelry

Міні-колекція золотих сердець натхненна роздумами, чого вартує свобода та незалежність. Весь прибуток від продажу прикрас бренд передає на потреби української армії та народу.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59