fbpx

Українка потрапила до жіночого рейтингу Forbes “50 за 50”

Українка потрапила до жіночого рейтингу Forbes “50 за 50”

З 2021 року Forbes щорічно публікує список найвпливовіших жінок світу, яким за 50 років. До цьогорічного рейтингу потрапили засновники, ділові та політичні лідери, вчені та передові діячі Європи, Близького Сходу та Африки. Серед видатних та впливових людей опинилася українка Філя Жебровська. 

Українська підприємниця – одна з найбагатших та успішних жінок України. Forbes оцінює її статки у 390 млн доларів. Жебровська допомогла виростити фармацевтичну компанію “Фармак” до одного з найбільших експортерів фармацевтичних препаратів в Україні. Вона була генеральним директором компанії 1995 по 2007 рік і була головою її правління протягом останніх 14 років. Видання Forbes також повідомляє, що на Філю Жебровську зареєстровано 100 патентів. Вона продовжує активно приймати участь в житті підприємства, яке в 2020 році відсвяткувало своє 95-річчя. Відповідає за стратегічне планування, а у вільний час любить перечитувати улюблену книгу – мемуари Черчілля. 

Українка потрапила до жіночого рейтингу Forbes “50 за 50” 1

У свої 71 рік підприємниця радить молодим бізнесменам не боятися інвестувати та йти на ризик. 

Також до списку “50 за 50” потрапили засновниця компанії BioNTech Озлем Тюреджи, вакцинолог Сара Гілберт, що займалася розробкою вакцини AstraZeneca, історик-мистецтвознавець Барбара Джатта, яка очолює Музей Ватикану, дизайнерка Донателла Версаче, акторка Джуді Денч та інші видатні постаті. 

З повним списком можна ознайомитись forbes.com

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59