fbpx

Українка Марина Мазепа зіграє вбивцю в серіалі-приквелі “Джона Віка”

Українка Марина Мазепа зіграє вбивцю в серіалі-приквелі “Джона Віка”

Українська акторка та танцівниця Марина Мазепа з’явиться в мінісеріалі “Континенталь”, що стане приквелом відомого фільму з Кіану Рівзом “Джон Вік”. Цією радісною новиною поділилася Марина на свої сторінці в Instagram. 

Deadline повідомляє, що українка зіграє разом з такими відомими акторами, як Мел Гібсон, Колін Вуделл, Кеті Макграт, Рей МакКіннон, Адам Шапіро, Марк Мусасі. Мінісеріал “Континенталь”розповість історію Вінстона Скотта і про його спробу взяти під контроль готель для найманих вбивць. Актори Марк Мусасі та Марина Мазепа зобразять кілерів. 

Українка Марина Мазепа зіграє вбивцю в серіалі-приквелі “Джона Віка” 1

До серіалу ввійдуть три епізоди, тривалість кожного з яких становитиме приблизно 90 хвилин. Постановником стрічки призначений Альберт Хьюз.

Українка Марина Мазепа зіграє вбивцю в серіалі-приквелі “Джона Віка” 2

24-річна українка вже встигла знятися в таких фільмах: “Нечестиві”, “Обитель зла: Раккун-Сіті”, “Чекають безбожні”. 

Марина Мазепа родом з Конотопа Сумської області. У 2015-му взяла участь у шоу “Танцюють всі”, де здібності спортсменки помітив хореограф Влад Яма. Наприкінці сезону вона дійшла до п’ятірки лідерів. Ще через два роки дівчина вирушила працювати хореографинею в танцювальних шоу Cirque de Soleil у Лас-Вегасі, а потім стала півфіналісткою проєкту America’s Got Talent.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59