fbpx

Україна візьме участь у престижній міжнародній виставці Dubai Art Expo та покаже картини українських художників

Україна візьме участь у престижній міжнародній виставці Dubai Art Expo та покаже картини українських художників

З 4 по 6 листопада 2021 року в Дубаї вперше відбудеться масштабна арт-виставка Dubai Art Expo, організована Аурелою Куку, засновницею Artissima Art Agency. У художньому заході візьмуть участь 170 країн і, будуть представлені картини понад 400 художників.

До 50-річного ювілею ОАЕ, під патронатом Міністра толерантності та співіснування шейха Нахайян бен Мубарак Аль Нахайян, країна ініціювала цю подію для художників з усього світу, аби представити своє мистецтво, яке сприятиме співпраці та налагодженню міжнародних зв’язків між націями. 

За сприяння засновниці Міжнародного фонду соціальної справедливості України (IOSJ Ukraine) Надії Ратке у Дубай поїдуть двоє українських художників – Анна Кострицька та Олексій Белюсенко.

Україна візьме участь у престижній міжнародній виставці Dubai Art Expo та покаже картини українських художників 1
Анна Кострицька

«Для мене важливо, щоб українські художники були представлені на такій міжнародній виставці, як Dubai Art Expo, оскільки це відкриває мистецтво особисто мені та всьому світу. Цим хочу надихнути дітей з різних куточків України, вчитися, дізнаватися більше про мистецтво й українських художників та відкрити для себе глибоку історію відомих митців. Бажаю всім відвідувати музеї, це відкриває неймовірний світ краси, я щоразу захоплююсь представленими картинами, художниками й розумію, наскільки ці роботи створені талановитими людьми», – коментує Надія Ратке.

Україна візьме участь у престижній міжнародній виставці Dubai Art Expo та покаже картини українських художників 2
Надія Ратке

Художниця Анна Кострицька — представниця нового покоління художників. Родом Анна з Києва. Мисткиня працює в напрямку експресивної абстракції, активно використовує різноманітні текстури, шукає власний неповторний стиль. Окрім того, картини Анни знаходяться також і в українському павільйоні на Dubai Expo.

Писати картини Кострицька почала у 2015 році. Свої роботи Анна виставляла в Базелі (Швейцарія), Лондоні (Великобританія), Парижі (Франції), Свидниці (Польща), Венеції (Італія), Стамбулі (Туреччина). Про неї писали британський та український VOGUE, британський Tatler та GQ.

«Для мене велика честь представляти Україну на цьому заході. За останні кілька років у нашому арт-простірі почали з’являтися нові молоді талановиті художники, які працюють з різними медіа. Ми хочемо зайняти  видиму позицію на міжнародному арт-ринку. Мої роботи  це лише маленька частина багатого культурного середовища України», – прокоментувала Анна свою участь у виставці Dubai Art Expo.

Олексій Белюсенко продемонструє твори від імені Національного художнього музею України. Художник народився у Казахстані. Займається живописом з 1988 року. Олексій брав участь у численних виставках в Україні, Норвегії, Польщі, Литві. Провів кілька персональних виставок у київських галереях. Його твори зберігаються у приватних колекціях в Україні та за кордоном.

Україна візьме участь у престижній міжнародній виставці Dubai Art Expo та покаже картини українських художників 3
Олексій Белюсенко

5 листопада в рамках Dubai Art Expo відбудеться виставка Association of Colours of Peace, який має на меті просування дитячого мистецтва на міжнародному рівні задля скорочення соціальної та економічної дистанції між багатими та бідними країнами, з посланнями миру, толерантності та єдності. 

Також в межах виставки відбудуться виступи з п’яти континентів Art Talks та Art Shows. Крім України своє мистецтво представлять США, Аргентина, Чилі, Куба, Бразилія, Греція, Франція, Грузія, Індія, Марокко, Норвегія, Швеція, Мальдіви, Сирія та інші.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59