fbpx

Ukrainian Fashion Week NO SEASON Season: анонс програми

Ukrainian Fashion Week NO SEASON Season: анонс програми

Попри глобальну кризу, Ukrainian Fashion Week оголосив проведення чергового сезону, оприлюднив нову концепцію сезону та продовжує розвивати три напрямки, що були визнані у попередніх сезонах як пріоритетні: підтримка молодих дизайнерів, сталий розвиток моди та міжнародні креативні колаборації.

Тижні моди, незалежно від їхніх форматів, залишаються подіями, які збирають дизайнерів, медіа, представників рітейлу та галузевих аналітиків в одному часі та в одному, бодай і віртуальному, просторі. Цінність тижнів моди, як і раніше, полягає в можливості побачити та отримати загальне розуміння модних тенденцій та ініціювати консолідований естетичний та соціальний меседж. Зараз дуже важливим стає питання довіри, толерантності та терпіння усіх потенційних інсайдерів fashion-індустрії. Кожен має дати кожному час та дозволити експерименти, які у фіналі приведуть до народження нових форм та нової взаємодії.

Тому новому сезону Ukrainian Fashion Week, що отримав символічну назву NO SEASON season – бути.

Цього сезону на гостей чекають покази молодих дизайнерів

Повноцінний  New Generation Day продемонструє 8 шоу і два покази у форматі, що з’явився на UFW минулого сезону − Graduate Show українських приватних fashion-шкіл.

31 серпня у Мистецькому Арсеналі Ukrainian Fashion Council проведе фінал XXI Всеукраїнського конкурсу молодих дизайнерів одягу «Погляд у майбутнє». Свої колекції у фіналі представлять 18 конкурсантів, що були обрані з понад сотні претендентів із 11 міст України.

Також UFW презентує мультидисциплінарний проєкт Ukraine is the Center of My Universe. Проєкт об’єднає українських дизайнерів та лідерів креативних індустрій у спільній діджитал-платформі. Мета платформи − презентувати український культурний рух, який широко відомий на світовій арені завдяки fashion-індустрії, на провідних тижнях моди.

Ukrainian Fashion Week – місце колаборацій креативних індустрій

Крім того, в цьому сезоні BMW Україна покаже нову модель електромобіля BMW Concept i4 в колаборації з британським креативним та діджитал-директором Джоном Емоні. Джон створить діджитал-скульптуру, присвячену BMW Concept i4, що підкреслить інноваційність, візіонерство та елегантність дизайну нового автомобіля. Вперше для створення діджитал-скульптури буде використано дві запрограмовані нейромережі Штучного Інтелекту.

BE SUSTAINABLE! – головний центр розвитку свідомої моди, освіти та нетворкінгу в Україні

Цього разу BE SUSTAINABLE! Fashion Summit одержав підтримку Програми малих ґрантів публічної дипломатії уряду США – «Культура та програми для молоді» 2019-2020. Сьогодні ми маємо можливість відкрити для України більше перспективних свідомих дизайнерів та брендів і надати їм платформу для демонстрації свого потенціалу. Познайомитися з молодими сталими дизайнерами гості UFW зможуть в інтерактивній інсталяції BE SUSTAINABLE! Space на головній локації Тижня моди.

Також цього сезону BE SUSTAINABLE! Fashion Summit презентує The Swapchain – діджитальну глобальну платформу обміну одягом. The Swapchain – це перше у світі віртуальне ком’юніті, де історію кожного продукту та його екологічний слід можна відстежити за допомогою технології Blackchain. Платформу створено всесвітньо відомими компаніями Global Fashion Exchange та Lablaco, що працюють із fashion-брендами та рітейлерами по всьому світу, впроваджуючи сталі та циркулярні рішення для їхніх бізнесів. Гості дизайнерів отримають можливість взяти участь у «GFX SwapShop on the Blockchain with Swapchain» і протестувати новий глобальний сервіс. Кожен охочий може принести свої речі на обмін, тим самим надати їм нове життя, а також обрати для себе речі, що будуть представлені у просторі. 

Детальніше з розкладом UFW можна ознайомитись за посиланням: fashionweek.ua

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59